Którego szefa nagrodzić? Czekamy na propozycje!

Czytaj dalej
Fot. Archiwum Anny Krzywak
red.

Którego szefa nagrodzić? Czekamy na propozycje!

red.

Na tytuł Menadżera Roku 2015 szansę ma już 39 szefów lubuskich firm i instytucji. Ostatnio do tego grona dołączyła Anna Krzywak, dyrektor spółki Algontec Polska z Kostrzyna nad Odrą. Czekamy na kolejne zgłoszenia.

Najbardziej dumna jestem z ludzi, z którymi pracuję - podkreśla Anna Krzywak. - Z tego, że udało mi się z tak różnych osobowości stworzyć zgrany zespół. Są to głównie ludzie młodzi i jeszcze niedawno bez doświadczenia. A mimo to potrafimy radzić sobie z wieloma problemami. Jeszcze kilka lat temu sytuacja w firmie nie wyglądała zbyt dobrze. Wspólnie udało nam się doprowadzić do tego, że Algontec przynosi zyski i się rozwija.

Spółka z Kostrzyna to firma z kapitałem hiszpańskim. Zajmuje się produkcją kanałów powietrznych do aut osobowych dla takich marek jak: Ford, Volvo, Mercedes, Opel, BMW, Audi, Renault i wielu innych.

Droga do sukcesu nie była łatwa

A. Krzywak przyznaje, że najtrudniejszą rzeczą była zmiana sposobu myślenia pracowników, wzbudzanie ich kreatywności.
- Oczywiście zaczynać się powinno „od góry”. Sposób myślenia i działania najważniejszych osób w firmie ma zawsze ogromny wpływ na wszystkich pracowników - uważa pani Anna. - Dobry menadżer powinien umieć podejmować decyzje, być konsekwentnym w tym, co robi oraz uczciwym wobec siebie i innych. Najważniejsze jest jednak, by oprócz celu ekonomicznego mieć przede wszystkim na względzie ludzi.

Zgłoś swojego szefa

Takich szefów, którzy dobrze radzą sobie na rynku, a przy tym dbają o swoich pracowników, w naszym regionie z pewnością jest wielu. Warto docenić to, co robią i zgłosić ich do naszego plebiscytu. Wystarczy przysłać mail na adres: [email protected] wpisując w temacie ,,Menadżer Roku”. Czekamy do 20 stycznia.

Tymczasem przypominamy, że od ponad tygodnia trwa głosowanie Czytelników, którzy przyznają po trzy nagrody w dwóch kategoriach: biznes i instytucja.
Głosujemy, wysyłając SMS na nr 72355 w treści wpisując prefiks i nr podany przy każdym uczestniku (np. GLMRB.44). Cena jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Można też zagłosować przez internet na stronie www.gazetalubuska.pl/menadzer (kategoria instytucja) i www.gazetalubuska.pl/biznes (kategoria biznes). Tam też można znaleźć aktualny ranking.

Oni już walczą o tytuł

Kategoria biznes:

Kategoria instytucja:

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.