.

ŁĄCZY NAS PRACA

ŁĄCZY NAS PRACA
.

Jesteśmy grupą firm specjalizującą się we wspomaganiu firm w zakresie polityki personalnej, a w szczególności rozwiązań dotyczących zatrudniania i rekrutacji zarówno pracowników wykonawczych jak również specjalistów i menadżerów na rynku lokalnym i zagranicznym.

Wspieramy od etapu planowania zatrudnienia i rekrutacji poprzez budowę struktur organizacyjnych, opis stanowisk pracy, polityki wynagradzania, ocen pracowniczych i badań lojalności aż po procedury outplacement’owe. Dysponujemy własną pracownią testów psychologicznych i narzędzi opartych o koncepcję DISC. Zespół naszej grupy tworzą psychologowie, specjaliści od kadr i HR, menedżerowie od zarządzania personelu delegowanego, a także Kancelaria Radców Prawnych zapewniająca bezpieczeństwo najbardziej optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Współpracujemy z ponad 180 Klientami z branż produkcyjnych, handlowych, gastronomicznych, logistycznych i wielu innych. Nasza baza kandydatów zawiera blisko 20.000 aplikacji pracowników z Polski i zza granicy. Rocznie zatrudniamy ponad 800 osób.

Łączy nas praca to przede wszystkim:

Współpracujemy z Klientami i pozyskujemy pracowników na zasadzie:

Jeśli chcecie Państwo wiedzieć więcej o tym jak działamy i jak możemy Was wesprzeć w dostarczaniu pracowników – zapraszamy do kontaktu.

ul. gen. Wł. Andersa 38,
Białystok,
tel. 856623740,
www.laczynaspraca.pl

POZNAJ OFERTY INNYCH FIRM


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.