Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Materiał informacyjny

Leroy Merlin to sieć hipermarketów branży budowlanej wchodzących w skład przedsiębiorstw ADEO, specjalizujących się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszeniu warunków mieszkaniowych. Obecnie ADEO to blisko 120 000 współpracowników pracujących w 34 przedsiębiorstwach na całym świecie.

Sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie.

Nasza marka to sprawdzona pomoc w stworzeniu domu marzeń.

Wspieramy klientów na każdym etapie prac związanych z budową, remontem czy odświeżaniem domu – od inspiracji, przez doradztwo i projektowanie, po specjalistyczne usługi. Oferujemy produkty budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne, do wyposażenia domu i ogrodu oraz szereg usług: projektowanie kuchni, łazienki, garderób, mebli oraz mieszkania, transport, montaż oraz inne.

W swoich działaniach kierujemy się nadrzędną zasadą firmy, którą jest przyczynianie się do polepszenia warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia w domu i naszym otoczeniu. W myśl tej filozofii działania w 78 sklepach Leroy Merlin i na stronie www.leroymerlin.pl, każdy znajdzie produkty i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Proponujemy również Klientom Kartę Dom Leroy Merlin, to Program Lojalnościowy, który powstał z myślą o stałych klientach.

W ramach Programu Dom oferujemy:

Zapraszamy do Naszych Sklepów w Białymstoku:

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.