Materiał informacyjny

LEROY MERLIN

LEROY MERLIN
Materiał informacyjny

Jest jednym z liderów na rynku dystrybucji materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia domów i ogrodów. Obecny jest w 14 krajach na czterech kontynentach. Należy do przedsiębiorstwa ADEO. W Leroy Merlin Polska zatrudnionych jest ponad 10 tys. pracowników. Wspólnie tworzą unikalne rozwiązania dla klientów w 64 sklepach wielopowierzchniowych w różnych częściach Polski.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do grupy ADEO. Jesteśmy obecni w 15 krajach na 4 kontynentach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku, a pierwszy sklep został otwarty już 2 lata później. Obecnie jesteśmy rozpoznawalną marką na polskim rynku i cały czas się rozwijamy. Zatrudniamy prawie 13 000 pracowników w 71 sklepach i centrali.

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Rozumiemy, że każdy ma prawo do błędu.

W Leroy Merlin wszyscy dzielimy się wizją, wiedzą, władzą, wynikami i zaangażowaniem. To, jak pracujemy i czujemy się jako pracownicy, wynika z naszych wspólnych wartości.

Pracując w Leroy Merlin Polska masz szerokie możliwości rozwijania swoich kompetencji zawodowych. W ramach naszej Filozofii Dzielenia Się i kultury organizacyjnej stawiającej na profesjonalizm oraz naszej strategii Lider Rynku Dzięki Ludziom, Twój Rozwój jest dla nas priorytetem. Na jednego pracownika Leroy Merlin przypada ponad 30 godzin szkoleń rocznie.

Rozwijamy się odpowiedzialnie i jesteśmy dobrym sąsiadem. Angażujemy się w życie lokalnych społeczności, dbamy o środowisko i pomagamy ludziom. Dajemy temu wyraz między innymi poprzez podpisanie umowy z Lasami Państwowymi, gdzie zobowiązaliśmy się do zalesienia obszaru ponad 250 ha, co daje powierzchnię zajmowaną przez nasze sklepy wraz z parkingami. W ten sposób przyczyniamy się do zmniejszenia śladu węglowego.

W 2012 z inicjatywy naszych pracowników powstała Fundacja Leroy Merlin. W szesnastu już edycjach Programu Grantowego wzięło łącznie udział ponad 4 500 wolontariuszy! Każda z tych osób poświęciła swój prywatny czas, aby działać na rzecz wspólnego dobra. W skali całego kraju wolontariusze Fundacji Leroy Merlin Polska wyremontowali ponad 570 placówek publicznych, m.in. domy dziecka, szkoły, przedszkola, szpitale, świetlice terapeutyczne. Założyli także kilkanaście ogrodów, z czego część miała funkcję terapeutyczną i dydaktyczną. W ramach działań Fundacji Leroy Merlin Polska organizowane są również maratony rowerów stacjonarnych czy też akcje promujące rejestrowanie się w Banku Dawców Szpiku.

Kogo szukamy?

Poszukujemy pracowników w następujących zawodach:

Jak przebiega proces rekrutacji?

  1. Wypełnij formularz na www.kariera.leroymerlin.pl
  2. Spotkasz się z pracownikiem działu rekrutacji
  3. Porozmawiasz z bezpośrednim przełożonym
  4. Zaprosimy Cię na spotkanie z Dyrektorem Sklepu lub Pionu
  5. Dołączysz do najlepszego zespołu!
WIĘCEJ O FIRMIE I OFERTY PRACY


Dlaczego warto u nas pracować?

Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie i rozumiemy, że każdy ma prawo do błędu. Nasi pracownicy mogą liczyć na szereg unikalnych benefitów będących integralną częścią naszej kultury organizacyjnej: premie i akcjonariat, rozwój i szkolenia, fundusz mieszkaniowy, umowę o pracę, smartfon i to co nas najbardziej wyróżnia to świetna atmosfera – razem tworzymy zgrany zespół.

Adres strony www

www.kariera.leroymerlin.pl

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


W dniach 22-23 października
Białystok, Galeria ATRIUM BIAŁA
Piątek 22.10, 12:00 - 18:00
Sobota 23.10, 12:00 - 18:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.