Łódź najtrudniejsza dla kandydatów na kierowców. Poznaj najnowszy ranking zdawalności na prawo jazdy kat. B

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Alicja Zboińska

Łódź najtrudniejsza dla kandydatów na kierowców. Poznaj najnowszy ranking zdawalności na prawo jazdy kat. B

Alicja Zboińska

Zostać kierowcą w Łodzi to nie lada sztuka. W ubiegłym roku za pierwszym razem egzamin praktyczny na prawo jazdy zaliczyło tu tylko 28 proc. kursantów. To najgorszy wynik w regionie i czwarty od końca w Polsce - wynika z raportu miesięcznika „Szkoła Jazdy”, który podsumował pracę 49 wojewódzkich ośrodków ruchu drogowego.

Z rankingu wynika, że najłatwiej zdać w Ostrołęce. W ubiegłym roku za pierwszym razem z egzaminem praktycznym uporało się tam 54,19 proc. kursantów.

W naszym regionie najlepszy wynik osiągnęli egzaminowani w Skierniewicach - za pierwszym razem praktykę zdało tam 35,84 proc. To 18. miejsce w kraju.

Gdzie zdać najłatwiej egzamin praktyczny na prawo jazdy w Łódzkiem, a gdzie najtrudniej? Ile osób zdaje za pierwszym razem? Ile egzamnów przeprowadza się w poszczególnych wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego? O tym w zamkniętej części artykułu 

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alicja Zboińska

Jestem dziennikarką Dziennika Łódzkiego, zajmuję się głównie sprawami konsumenckimi, pomocą naszym czytelnikom w rozwiązywaniu codziennych problemów. Piszę artykuły o tematyce społecznej, gospodarczej, na przykład o trendach na rynku pracy, działalności przedsiębiorstw. Zajmuję się również szeroko pojętym handlem, zmianami w działalności galerii handlowych, nie tylko w dobie pandemii.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.