Jakub Roszkowski

Ludzie! Na ścieżce rowerowej nie wolno parkować!

Ścieżka dla rowerów przy Kanale Jamneńskim w niedzielę została zablokowana przez samochody Fot. qba Ścieżka dla rowerów przy Kanale Jamneńskim w niedzielę została zablokowana przez samochody
Jakub Roszkowski

Owszem, porządnego parkingu tu po prostu nie ma. Ale to nie znaczy, że można zostawić samochód na ścieżce rowerowej, zablokować ją i pójść sobie beztrosko na spacer.

Wprawdzie w weekend mocno powiało, a w nocy nawet sypnęło śniegiem, w niedzielę w ciągu dnia zrobiło się na tyle przyjemnie, że sporo mieszkańców regionu przyjechało na spacer nad morze. Wielu wsiadło też na rowery. No i część z nich spotkała się nad Kanałem Jamneńskim. To spotkanie nie należało jednak do najprzyjemniejszych. Ścieżka dla rowerów przy kanale, na długości około 200 metrów, została zupełnie zablokowana.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Milka

Tylko karać i karać a może na pewnym odcinku zrobić parking a rowerzysta przejedzie sobie te 200 m po ulicy albo po parkingu. U mnie na osiedlu jest ścieżka rowerowa a i tak rowerzyści jadą ulicą.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.