Materiał informacyjny Pyszne.pl

Magia Świąt z Pyszne.pl

Magia Świąt z Pyszne.pl
Materiał informacyjny Pyszne.pl

“Tegoroczne Święta będą inne niż zwykle…” - to zdanie w grudniu słyszymy najczęściej. Firmowe “śledziki” czy przedświąteczne spotkania z przyjaciółmi, zwykle organizowane w restauracjach i planowane już w listopadzie, w tym roku przybrały nieco inną formę. Spotkania online stały się bowiem nową tradycją, której nieodzowną częścią jest wyśmienite jedzenie. Pyszne.pl w tym magicznym czasie pamięta nie tylko o miłośnikach pysznej kuchni, ale także o potrzebujących oraz o restauracjach.

Barszcz z uszkami czy ramen z grzybami shitake?

Tradycyjne pierogi, krokiety, czerwony barszcz, a może nowoczesne sushi zamiast ryby po grecku i penne z borowikami zamiast łazanek? Oferta restauracji dostępnych w serwisie Pyszne.pl zaskakuje różnorodnością. Co więcej, niektóre lokale wprowadziły nawet specjalne świąteczne menu, które pozwoli każdemu wybrać odpowiednią potrawę zadowalającą jego kubki smakowe. Restauracje śledzą zmieniające się preferencje kulinarne gości i wychodząc im naprzeciw, wprowadzają dania wegetariańskie, wegańskie czy fusion. Doskonałe towarzystwo i smakowite jedzenie tworzą magiczną atmosferę świąteczno-noworocznych wirtualnych spotkań.

Pomagamy wspólnie!

Serwis Pyszne.pl w tym wyjątkowym świątecznym czasie wspiera również o tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na podstawowy posiłek. W tym roku Pyszne.pl, Pajacyk i inne programy dostępu do żywności Polskiej Akcji Humanitarnej połączyły siły i w ramach zimowej akcji pomogły potrzebującym. Od każdego zamówienia, które zostało złożone na Pyszne.pl 19 grudnia, serwis przekazał 2 zł na program Pajacyk i programy dostępu do żywności PAH. Łącznie udało się zasponsorować kilkadziesiąt tysięcy posiłków.

Pyszne.pl wspiera restauracje

Pamiętajmy, że zamawianie jedzenia online to wsparcie dla restauracji, które w tym trudnym czasie szczególnie liczą na zainteresowanie klientów. Także tutaj Pyszne.pl powzięło szereg akcji, mających na celu pomoc lokalom gastronomicznym. Serwis wprowadził pakiet wsparcia dla restauracji, który objął m.in.:

▪ zniesienie prowizji dla nowo zarejestrowanych, niezależnych restauracji;
▪ zniesienie prowizji przy zamówieniach z odbiorem w lokalu.

Ponadto, Pyszne.pl przygotowało dla restauracji Poradnik Skutecznych Dostaw, w którym zebrano cenną wiedzę o tym jak uruchomić i udoskonalić działalność w dostawie.

Więcej informacji: justeattakeaway.com

Materiał informacyjny Pyszne.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.