Marcel Moss - Nie patrz. Seks nastolatki z kolegą i jego ojcem

Czytaj dalej
Fot. Wydawnictwo Filia
Jerzy Doroszkiewicz

Marcel Moss - Nie patrz. Seks nastolatki z kolegą i jego ojcem

Jerzy Doroszkiewicz

Marcel Moss, autor thrillera "Nie odpisuj" powraca z thrillerem "Nie patrz". Pełno w nim zepsutych bogactwem nastolatków i dorosłych o równie zwichrowanej psychice, co seksualności.

Marcel Moss zabiera czytelników książki "Nie patrz" do świata zwichrowanych psychicznie dorosłych i niemniej zwariowanych nastolatków. O ile szaleństwa tych młodszych można zwalić na karb nadużywania substancji psychoaktywnych: marihuany i alkoholu, to już u starszych odzywają się długo tłumione traumy i pragnienia. Żona, która traktuje męża jak psa i przekonuje go, że tylko w ten sposób doświadcza rozkoszy zdaje się być wytworem wyobraźni pisarza, ale przecież sadomasochistyczne praktyki świat zna opisane od ponad stu lat.

A młodzi? Marcel Moss portretuje ich jako wiecznie podpitych, palących marihuanę niesfornych chłopców, którzy wzorem starszych, nie stronią od piwa czy kieliszka czegoś mocniejszego - i to niejednego. I jak świat światem, okaże się iż młodej dziewczynie potrafi zaimponować kilkadziesiąt lat starszy facet, szczególnie kiedy odczuwa ona deficyt ojcowskiej miłości. A że mamy wiek XXI - czułość szybko zastępuje seks. Powieść zaczyna się od spalenia zwłok owego mężczyzny. Kto i dlaczego pobawił go życia wiedział od dawna Marcel Moss, my mamy szansę choć w tej materii zrównać się z pisarzem.

Marcel Moss, mimo niewielkiego doświadczenia, przynajmniej pod tym pseudonimem, ma własny styl pisania Thrillerów. Bliski zwykłego życia, umie jednocześnie zagłębiać się w meandry zwichrowanych osobowości.

Jerzy Doroszkiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.