Mariusz Gromko to ostatni Mohikanin z rocznika 2006

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Tomasz Mikulicz

Mariusz Gromko to ostatni Mohikanin z rocznika 2006

Tomasz Mikulicz

Mariusz Gromko jest ostatnim z młodego zaciągu PiS, który w 2006 roku dostał się do rady miasta i jest w niej bez przerwy do dziś.

Faktycznie, zostałem tylko ja. Nie spodziewałem się, że to wszystko się tak potoczy - komentuje Mariusz Gromko, dzisiejszy wiceprzewodniczący rady miasta. - Losy kolegów, z którymi w 2006 roku zaczynałem były takie, że niektórzy poszli pracować do Warszawy (Mariusz Kamiński - przyp. red.), inni opuścili PiS, jeszcze inni (jak Tomasz Madras - przyp. red.), którzy ponownie ubiegali się w tym roku o reelekcję, nie przekonali do siebie wyborców.

Pozostało jeszcze 96% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.