Marzena Sutryk

Marszałek województwa: potrafimy dobrze wydać unijne fundusze. Będą nowe konkursy

- Samorząd województwa, na półmetku inwestowania środków RPO, może pochwalić się dobrymi wynikami, również na tle innych województw - mówi marszałek Fot. Urząd Marszałkowski Szczecin - Samorząd województwa, na półmetku inwestowania środków RPO, może pochwalić się dobrymi wynikami, również na tle innych województw - mówi marszałek Olgierd Geblewicz (z lewej)
Marzena Sutryk

W roku 2019 na kolejną pulę funduszy europejskich mogą liczyć przedsiębiorcy. Nie zabraknie rozwiązań wspierających ekologię, szkolnictwo zawodowe, rodziców małych dzieci, ekonomię społeczną.

Zaplanowano także uruchomienie programu antysmogowego. Po raz pierwszy pojawią się konkursy dotyczące wykrywania wad rozwojowych dzieci, czy związane z rehabilitacją osób po udarze.

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego podsumował półmetek wydatkowania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020. Do tej pory uruchomiono 94 procent funduszy.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.