Katarzyna Pomianowska

Marvel by się nie powstydził, czyli o czym pisze Piersa

Krzysztof Piersa w stroju „roboczym”. Czytelników przyciąga na spotkania zarówno treścią jak i specyficznym ubiorem. Krzysztof Piersa w stroju „roboczym”. Czytelników przyciąga na spotkania zarówno treścią jak i specyficznym ubiorem.
Katarzyna Pomianowska

„Yonzi Chamarovitch jest bohaterem Sory! Konstruktorem i pilotem „Kolosa” najpotężniejszego robota bojowego, który ocalił Cesarstwo przed inwazją Księżycowej Szarańczy - kosmicznego szkodnika siejącego w galaktyce zagładę.

Na swoje nieszczęście Yonzi jest Mik-Makiem, małym bobrowatym futrzakiem, którego nikt prócz pobratymców nie traktuje poważnie. Cesarz nie ma jednak wyboru i właśnie Chamarovitch staje na czele międzyplanetarnej misji mającej zdobyć surowce na budowę całej armii „Kolosów”. Drużyna, a raczej załoga złożona z ludzi i Mik-Maków to prawdziwa beczka prochu, która czeka tylko na to, aby eksplodować...

Koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Krzysztofa Piersy. To pisarz pochodzący z Brodnicy. Na swoim koncie ma - znane już wielu mieszkańcom książki: „Komputerowy Ćpun”, „Trener Marzeń”. Te tytuły - to swoiste poradniki. Po nich przyszła pora na zmierzenie się z zupełnie odmienną tematyką - fantasy: „Kosmiczne Bobry i Zemstę Księżycowej Szarańczy”.

Czytajcie więcej w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Pomianowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.