Wojciech Mąka

Masakra pod szubińską dyskoteką - jest śledztwo

Mono Club w Szubinie ściąga wiele osób, zwłaszcza w weekendy. Bywa różnie. Fot. pixabay, zdjęcie ilustracyjne Mono Club w Szubinie ściąga wiele osób, zwłaszcza w weekendy. Bywa różnie.
Wojciech Mąka

Bijatyka pod szubińską dyskoteką Mono Club. Poszkodowaną jest 22-letnia kobieta, napastnikiem - podobno ochroniarz klubu. Policja dostała zgłoszenie. - Myślałam, że on ją zabił, gdy ona leżała na tym żwirze - relacjonuje koleżanka pobitej.

Była sobotnia noc minionego weekendu. Przed sporawą dyskoteka Mono Club w Szubinie wybuchła awantura. Mężczyzna bił kobietę.

- Przyjechała policja, została zabrana przez pogotowie z klubu relacjonuje koleżanka ofiary (imię i nazwisko do Wiad. red. ) - Oczywiście ochrona ani manager nie udzielili nam jakiejkolwiek pomocy i również gdy ochroniarz bił przyjaciółkę stali i przyglądali się. Obecnie jesteśmy po dwóch wizytach w szpitalu i po obdukcji, na którą trzeba czekać do poniedziałku oraz na wizytę u psychiatry prywatna bo dziewczyna jest załamana i boi wychodzić się z domu oraz dręczą ją złe sny. Ogólne obrażenia to krwiaki na ciele , stłuczone żebra, plecy oraz głowa.

Są świadkowie zajścia, którzy sami z siebie piszą do poszkodowanej.

Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu...

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wojciech Mąka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.