Masło ekstra i masło ekstra osełkowe z Jasienicy Rosielnej – smaczne i zdrowe. Nasze Dobre Podkarpackie 2020

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika loterii
Urszula Sobol

Masło ekstra i masło ekstra osełkowe z Jasienicy Rosielnej – smaczne i zdrowe. Nasze Dobre Podkarpackie 2020

Urszula Sobol

Masło ekstra i masło ekstra osełkowe z Jasienicy Rosielnej to produkty zgłoszone do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2020 przez Okręgową Spółdzielnie Mleczarską w Jasienicy Rosielnej.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej może poszczycić się ponad 90-letnią tradycją w produkcji nabiału. Wyroby te charakteryzują się tzw. krótką (prostą) listą składników, minimalnym stopniem przetworzenia oraz tym, że są wytwarzane metodami tradycyjnymi.

Firma regularnie zgłasza swoje produkty do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie.

- Bierzemy udział w tej akcji, ponieważ chcemy z naszymi artykułami dotrzeć do jak najszerszego grona konsumentów. To, co produkujemy jest podstawą codziennego menu w wielu polskich domach. Tym razem zgłosiliśmy masło extra i masło extra osełkowe – wyrób nie tylko smaczny, ale także bardzo zdrowy

– mówi Kazimierz Śnieżek, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Jasienicy Rosielnej.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jasienicy Rosielnej posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000:2005.

Masło ekstra, produkowane przez spółdzielnię z Jasienicy Rosielnej, posiada certyfikat ,,Jakość Tradycja’’ nadany przez Polską Izbę
Produktów Regionalnych i Lokalnych i jest wpisane na ,,Listę Produktów Tradycyjnych’’ prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Produkty z logo OSM Jasienica Rosielna posiadają czystą etykietę

OSM Jasienica Rosielna to jedna z dwóch okręgowych spółdzielni mleczarskich na Podkarpaciu, którym udało się nie tylko przetrwać, ale także stworzyć nowoczesny zakład produkcyjny. Oprócz bogatego asortymentu wyrobów z tzw. “czystą etykietą”, czyli charakteryzujących się krótką listą składników, minimalnym stopniem przetworzenia oraz wytwarzaniem tradycyjną metodą, oferuje też produkty ekologiczne (mleko, twarogi, kefir, masło, jogurt i serek fromage).

- Jestem zwolennikiem zdrowej i jak najmniej przetwarzanej żywności, dlatego produkty z naszym logo posiadają tę właśnie czystą etykietę. W produkcji nie stosujemy konserwantów, sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaku, barwników i zagęszczaczy. Dajemy gwarancję, że nasz nabiał nie zawiera negatywnie kojarzących się wśród konsumentów, dodatków do żywności

- podkreśla Kazimierz Śnieżek.

Potwierdzeniem wysokich standardów produkcji są liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia jakie OSM otrzymuje za produkowane przetwory z mleka.

- Informacje zawarte na opakowania poszczególnych wyrobów opisują produkt w sposób jasny i zrozumiały - dodaje prezes. - Dzięki temu klient ma możliwość dokonania świadomego wyboru. Cały czas pracujemy też nad udoskonaleniem produkowanych wyrobów, opracowujemy produkty o wysokich walorach odżywczych.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.