.

MAUR AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

MAUR AGENCJA UBEZPIECZENIOWA
.

Poznaj naszą agencję ubezpieczeniową

Maur to agencja ubezpieczeniowa, która rozpoczęła działalność w Legnicy w 1997 r. Oferując przez lata zarówno ubezpieczenia indywidualne, jak i ubezpieczenia grupowe, zyskaliśmy duże grono klientów zadowolonych z udzielanej im przez nas pomocy. Zgłaszające się do nas osoby mogą liczyć między innymi na bogatą propozycję ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych, a także komunikacyjnych.

Zdajemy sobie sprawę z coraz większych wymagań klientów. To oczywiste, rynek jest duży, a konkurencja nie pozostaje w tyle. Tym bardziej staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, być postrzegani jako agent ubezpieczeniowy, któremu można w pełni zaufać. Podtrzymujemy dobrą opinię o naszej firmie, starając się konstruować umowy ubezpieczeniowe jak najbardziej korzystne dla ubezpieczającego się. Rozszerzamy nasze propozycje oraz aktualizujemy ofertę.

Twój własny doradca ubezpieczeniowy

Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedstawicielom firm. Jesteśmy przekonani, że dokładny wywiad i rozpoznanie sytuacji klienta pozwoli na odpowiednie dopasowanie najlepszego wariantu ubezpieczenia. Podpisanie umowy na ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie zdrowotne, czy też na każde inne stanie się zwieńczeniem dobrej współpracy z naszą agencją. Przyniesie klientom zadowolenie oraz pewność wynikającą z korzystnie skonstruowanej oferty ubezpieczeniowej.

Nasza oferta obejmuje między innymi pomoc w szukaniu:

Ubezpieczenia medyczne dla pracowników

Ubezpieczenia medyczne dla pracowników to korzystna forma wspierania pracowników firmy, umożliwiająca szeroki i szybki dostęp do lekarzy specjalistów. W ten sposób będziecie Państwo mogli wywiązać się z obowiązków wynikających z kodeksu pracy oraz zapewnić pracownikom opiekę medyczną. Dzięki dobrze skonstruowanej umowie ubezpieczeniowej zagwarantujecie swoim pracownikom najlepszą i dopasowaną do potrzeb firmy opiekę lekarską.

Skontaktować się z Nami można za pomocą:

ul. Olszewskiego 12 a,
59-220 Legnica
tel.: 602 644 751
e-mail: [email protected]
https://www.ubezpieczenia-komunikacyjne.com/
twitter.com/agencjaubezpiec
FB/ubezpieczenie.legnica/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.