McDonald’s może zniknąć. Radni chcą przetargu na ziemię

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Tomasz Mikulicz

McDonald’s może zniknąć. Radni chcą przetargu na ziemię

Tomasz Mikulicz

Jeśli do 6 listopada samorząd nie podpisze z McDonald’sem umowy na dzierżawę terenu przy ul. Wyszyńskiego, restauracja przestanie istnieć. 50 pracowników pójdzie na bruk.

Bardzo zdziwiło mnie stanowisko radnych. Szczególnie Wojciecha Koronkiewicza. Ma poglądy lewicowe, powinno więc mu zależeć na utrzymaniu miejsc pracy - mówi wiceprezydent Zbigniew Nikitorowicz.

Na ostatniej sesji rady miasta władze przedstawiły projekt podpisania umowy ze spółką McDonald’s Polska. Chodzi o dzierżawę ziemi, na której stoi restauracja przy ul. Wyszyńskiego 2. 6 listopada kończy się aktualna umowa.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.