Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Kibice dopisali. Zobacz doping (zdjęcia)

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Jakub Laskowski, (KW) [email protected]

Mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Kibice dopisali. Zobacz doping (zdjęcia)

Jakub Laskowski, (KW) [email protected]

Jagiellonia Białystok. Mecz z Legią Warszawa był w stolicy regionu wielkim wydarzeniem, którym kibice żyli przez ostatnie dni.

Zarówno klasa rywala, którym był przecież mistrz Polski i lider ekstraklasy, jak i ranga potyczki sprawiły, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki, a zainteresowania fanów nie osłabiła nawet środowa klęska Jagi 0:4 z Lechią w Gdańsku.

Wyjeżdżających na stadion miejski jagiellończyków żegnała pod hotelem grupa fanów z bębnem, flagami i transparentami. Podobno głośno było też poprzedniej nocy pod hotelem, w którym spali legioniści.

- Czy się wyspałem? A dziękuję, bardzo dobrze - skomentował przed kamerami nc + pytany o to szkoleniowiec stołecznej ekipy Jacek Magiera.

Trybuny zaczęły się zapełniać na długo przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a szczęśliwe zaparkowanie samochodu było wielkim wyczynem. Nic dziwnego, bo w związku z zakazem wyjazdowym sympatyków Legii, przy Słonecznej zasiadła rekordowa liczba 22 394 widzów.

Kibice doping rozpoczęli już podczas rozgrzewki i jak mogli wspierali Jagę przez cały mecz. Powodzenie przyniosła akcja „Na Legię wszyscy w pasiakach”, bo trybuny były rzeczywiście żółto-czerwone. Goli nie było, ale walki co nie miara. Fani docenili po spotkaniu rzęsistymi oklaskami ambicję jagiellończyków. Walczymy dalej.

Jakub Laskowski, (KW) [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.