Menedżer Roku 2017 Regionu Łódzkiego. Tytuł otrzymali: Agnieszka Majcherska, Wiktor Napióra i Zbigniew Bednarek [ZDJĘCIA,FILM]

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Maciej Kałach

Menedżer Roku 2017 Regionu Łódzkiego. Tytuł otrzymali: Agnieszka Majcherska, Wiktor Napióra i Zbigniew Bednarek [ZDJĘCIA,FILM]

Maciej Kałach

Wiktor Napióra, Agnieszka Majcherska, Zbigniew Bednarek - to zdobywcy tytułu Menedżera Roku 2017 Regionu Łódzkiego. Marek Maruszak został Menedżerem X-lecia.

Podczas wielkiej gali w siedzibie Filharmonii Łódzkiej ogłoszono laureatów konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego, którego organizatorami są redakcja „Dziennika Łódzkiego” i Loża Łódzka Business Centre Club.

Menedżerami Roku 2017 Regionu Łódzkiego zostali: w kategorii duża firma - Wiktor Napióra, menedżer z ponad 30-letnim stażem, założyciel i prezes zarządu Hurtap SA z siedzibą w Łęczycy, w kategorii średnia firma - Zbigniew Bednarek, współzałożyciel, współwłaściciel i prezes zarządu Bilplast SA w Łodzi, w kategorii mikro i mała firma - Agnieszka Majcherska, prezes zarządu EURELO z Łodzi, firmy z sektora logistycznego.

Menedżerem X-lecia został Marek Maruszak, prezes zarządu firmy Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska.

Statuetki dla laureatów Menedżera Roku i dyplomy dla nominowanych do nagrody wręczali: Marcin Polak, prezes oddziału łódzkiego Polska Press sp. z o.o., wydawcy „Dziennika Łódzkiego”, Marcin Kowalczyk, redaktor naczelny „Dziennika Łódzkiego” i Krzysztof T. Borkowski, kanclerz Loży Łódzkiej Business Centre Club.

Na sali byli obecni także przedstawiciele kapituły konkursu i liczni biznesmeni. Galę uświetnił koncert.

Szczegółowe informacje na temat samego konkursu, wywiady z laureatami, lista 16 biznesmenów nominowanych do tytułu, a także przypomnienie laureatów i wyróżnionych w poprzednich edycjach znajdą się w specjalnym dodatku „Dziennika Łódzkiego”, który ukaże się w najbliższą sobotę.

W dodatku znajdzie się też miejsce na przybliżenie patrona i partnera konkursu, a także partnerów gali. Przypomnijmy, że patronem konkursu Menedżer Roku 2017 Regionu Łódzkiego jest marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, partnerem konkursu jest Urząd Marszałkowski w Łodzi, a partnerami gali są: Urząd Miasta Łodzi, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, Jeremie2, Mariański Group i firma Jaszpol.

Konkurs Menedżer Roku jest organizowany od 10 lat. Zgłaszani są do niego i honorowani menedżerowie z naszego województwa, którzy nie tylko skutecznie zarządzają firmą, powodując jej wzrost i rozwój oraz osiąganie korzystnych wyników finansowych, ale zarazem w swoich działaniach przestrzegają zasad etyki, przepisów prawa i reguł zdrowej konkurencji. Przy ocenie kandydatów i wyłanianiu laureatów kapituła konkursu bierze pod uwagę także ich wrażliwość na potrzeby społeczne, działalność charytatywną i wspieranie lokalnych inicjatyw. W konkursie reprezentowane jest całe spektrum firm z różnych branż, z kapitałem polskim i zagranicznym.

Relacja video

Pełna relacja gali:
Menedżer Roku 2017 Regionu Łódzkiego- relacja VIDEO z gali

Maciej Kałach

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.