Miasto wita każdą mamę wyprawką ZGranej Rodziny!

Czytaj dalej
Marek Białowąs

Miasto wita każdą mamę wyprawką ZGranej Rodziny!

Marek Białowąs

Justyna Wilk - wraz z synkiem Gabrielem - odebrała wczoraj z rąk wiceprezydent Wiolety Haręźlak niespodziankę - wielką paczkę powitalną.

Wczoraj w zielonogórskim hotelu Ruben odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów nowym partnerom programu ZGrana Rodzina. Program ten skierowany jest do wszystkich mieszkańców Zielonej Góry, którzy są w mieście zameldowani i jednocześnie są rodzicami przynajmniej jednego dziecka w wieku poniżej 18 lat. I nie ma tu znaczenia liczba posiadanych dzieci czy status materialny. Rodzinę stanowi zarówno familia wielodzietna, jak i rodzic samotnie wychowujący dziecko. Karta ZGranej Rodziny ma za zadanie integrować i wspierać zielonogórskie familie. To także okazja dla przedsiębiorców, żeby się zareklamować i zachęcić zielonogórzan do zakupów, korzystania z usług...

Karta upoważnia do korzystania ze specjalnych ofert przygotowanych właśnie przez partnerów programu, których jest już ponad 340 (rabaty, specjalne ceny lub określone produkty czy usługi przygotowane wyłącznie dla posiadaczy kart).
Jednak ZGrana Rodzina to również paczki dla mam - każdy nowo narodzony zielonogórzanin otrzymuje wielką paczkę powitalną. To miesięczna wyprawka, w której znajduje się opakowanie pieluch jednorazowych, chusteczek dla noworodka, delikatny kocyk, kosmetyki.

- Zdziwiłam się, gdy poinformowano mnie, że to właśnie ja otrzymam paczkę nr 3 tysiące. - mówi Justyna Wilk. - W programie zarejestrowałam się w listopadzie, a 3 dni temu zaproszono mnie na tę uroczystość. Karta przyda się przy korzystaniu z usług gastronomicznych, a później będę z synkiem korzystała ze zniżek na basenie.

Miasto wita każdą mamę wyprawką ZGranej Rodziny!
Marek Białowąs Justyna Wilk z synkiem odebrała paczkę nr 3 tysiące

- Warto przypomnieć, że od startu programu wydano już 33,5 tysiące kart ZGranej Rodziny i blisko 26 tys. kart ZGranych Zielonogórzan 50 plus - mówi W. Haręźlak. - Wychodzi na to, że prawie co drugi mieszkaniec naszego miasta korzysta z jednego z programów.

ZGrani Zielonogórzanie 50 plus to oferta dla dziadków i wnuków. 1 września 2014 r. do programów dołączyli też mieszkańcy dawnej gminy Zielona Góra.

Marek Białowąs

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.