Joanna Bajkiewicz

Miejski Żłobek w Zambrowie. Opiekunki stosowały przemoc wobec dzieci? Rodzice postanowili sprawę zgłosić na policję

Miejski Żłobek w Zambrowie. Opiekunki stosowały przemoc wobec dzieci? / Zdjęcie ilustracyjne Fot. Archiwum Miejski Żłobek w Zambrowie. Opiekunki stosowały przemoc wobec dzieci? / Zdjęcie ilustracyjne
Joanna Bajkiewicz

Opiekunki z Miejskiego Żłobka w Zambrowie miały stosować kary cielesne wobec dzieci w wieku do trzech lat. I choć wszystkie trzy kobiety już nie pracują w tej placówce, funkcjonariusze zambrowskiej policji sprawdzają, czy do niewłaściwych zachowań doszło. W sprawie interweniowała także radna Anna Chętnik.

Nikt na razie nie usłyszał zarzutów. Na tę chwilę prowadzone są czynności sprawdzające przez policjantów wydziału kryminalnego. Funkcjonariusze ustalają czy doszło do popełnienia przestępstwa pod kątem narażenia na bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia - mówi mł. asp. Agnieszka Predko z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.