"Mieszkanie za czytanie": Wygrany aparat fotograficzny zabiorę na wakacje

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie": Wygrany aparat fotograficzny zabiorę na wakacje

Ola Szatan

Nieco ponad dwa tygodnie temu wylosowaliśmy nazwiska kolejnych dziesięciu laureatów nagród dodatkowych loterii „Mieszkanie za czytanie”. Wśród nich był Maciej Rogalski z Wojkowic.

W pierwszym losowaniu nagród dodatkowych naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”, które odbyło się w maju, wrażenie na nas zrobiło sześć wielkich worków wypełnionych po brzegi zestawami kuponów i kartami prenumeratora. Było też sporo zgłoszeń od Czytelników, którzy wykupili abonament interaktywnego tygodnika Śląsk Plus.

Już wtedy było wiadomo, że loteria, którą rozpoczęliśmy w kwietniu tego roku, trafiła na podatny grunt i cieszy się dużym powodzeniem. A chętnych, by wziąć w niej udział z każdym dniem przybywa.

Mieszkanie za czytanie

Podczas drugiego losowania nagród dodatkowych, które miało miejsce w środę 8 czerwca, tych worków ze zgłoszeniami było już dwanaście.

Wylosowaliśmy nazwiska kolejnych dziesięciu szczęśliwców, do których trafiły nagrody rzeczowe. Wśród nich znalazł się Maciej Rogalski z Wojkowic, który wygrał jeden z dwóch aparatów fotograficznych marki Panasonic.

– Nie ukrywam, że byłem bardzo mile zaskoczony, gdy okazało się, że moje nazwisko zostało wyczytane wśród laureatów - mówi pan Maciej. – Nie miałem własnego aparatu fotograficznego, więc tym bardziej ta nagroda bardzo mi się przyda i będę z niej korzystał. Na pewno weźmiemy go na wakacje, by robić profesjonalne zdjęcia - dodaje..

Dla większości laureatów nagród dodatkowych loterii, z którymi udało nam się już porozmawiać, wygrana w naszym losowaniu była jednocześnie pierwszą wygraną w ich życiu. Pan Maciej smak zwycięstwa poznał już wcześniej. Jak zdradza, kiedyś udało mu się coś już wygrać, ale aparat fotograficzny wylosowany w „Dzienniku Zachodnim” jest jednak jedną z najbardziej wartościowych nagród, jakie udało mu się otrzymać.

W naszej loterii „Mieszkanie za czytanie” zdecydował się wziąć udział oczywiście przede wszystkim z powodu głównej nagrody. – No pewnie, że mieszkanie w centrum Katowic bardzo kusi i fajnie byłoby je wygrać. Chce się o nie grać. Z tego co widziałem, jest ładnie urządzone, przyciąga też jego dobra lokalizacja – podkreśla pan Maciej.

– Po drugie czytam też czasami „Dziennik Zachodni”. Kiedy okazało się, że rozpoczyna się loteria „Mieszkanie za czytanie”, to zdecydowałem się wykupić abonament tygodnika Śląsk Plus, bo korzyści są podwójne. Nie dość, że uzyskałem dostęp do Śląska Plus, którego wcześniej nie znałem, to jeszcze mogłem wziąć udział w loterii, nie martwiąc się, że trzeba będzie teraz zbierać i wycinać kupony - podkreśla nasz laureat.

Maciej Rogalski przyznaje, że jego przygoda z tygodnikiem Śląsk Plus potrwa pewnie dłużej niż sama loteria „Mieszkanie za czytanie”. – Jestem zadowolony nie tylko z treści, ale i z formy, w jakiej są tu prezentowane. Dlatego myślę o przedłużeniu abonamentu - mówi. Sam zamierza dalej brać udział w loterii „Mieszkanie za czytanie”. – Udało mi się też już namówić do tego dwie kolejne osoby. Kilku mówiłem, że wygrałem aparat, więc to może też być wabikiem - opowiada.

Przypominamy, że każdy ma szansę na to, aby znaleźć się wśród laureatów naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”, która rozkręciła się już na dobre. Nic dziwnego, bo stawka jest wysoka.

Do wygrania jest w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie. Główna nagroda znajduje się w kamienicy przy ulicy Moniuszki 12. Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Natomiast jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych.
Aby wziąć udział w loterii, należy zebrać i wyciąć minimum 12 kolejnych, następujących po sobie kuponów.

Tych z Państwa, którzy uzbierali już zestaw 12 kuponów, zachęcamy do wysyłania ich do siedziby „Dziennika Zachodniego”.
Wysyłając kupony prosimy pamiętać o konieczności podpisania oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem loterii. Regulamin jest dostępny na stronie www.slaskplus.pl oraz w Biurze Loterii przy ul. Baczyńskiego 25A w Sosnowcu.
A kolejne, trzecie już losowanie nagród dodatkowych odbędzie się już 6 lipca w siedzibie naszej redakcji. Serdecznie Państwa na nie zapraszamy.

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.