Tomasz Dworzańczyk

Na walkę odpowiedzieć walką

Białostoczanie (na biało) muszą być przygotowani na agresywną grę arkowców i nie pozwolić się stłamsić gdyńskim rywalom Fot. Przemysław Świderski Białostoczanie (na biało) muszą być przygotowani na agresywną grę arkowców i nie pozwolić się stłamsić gdyńskim rywalom
Tomasz Dworzańczyk

Jagiellonia Białystok postara się w niedzielę podtrzymać wyjazdową passę bez porażki w tym sezonie, w meczu 13. kolejki z Arką Gdynia.

Żółto-czerwoni, podobnie jak ich najbliżsi rywale w obecnych rozgrywkach ponieśli tylko dwie porażki, ale za to ich mecze często kończą się remisami. Statystycznie, to najbardziej prawdopodobny wynik w tym meczu.

- Proszę nie pytać mnie, czy w niedzielę będzie remis, bo nie jestem Nostradamusem - denerwuje się trener Jagi Ireneusz Mamrot. - Na pewno chcemy wygrać, ale wychodząc na boisko nie wiemy, jakim wynikiem skończy się spotkanie - dodaje.

W artykule przeczytasz m.in.:

  • Czy Arka Gdynia jest mocnym przeciwnkiem Jagiellonii Białystok?
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Dworzańczyk

Szef wydawców online w serwisie internetowym Kuriera Porannego, Gazety Współczesnej i Nasze Miasto Białystok. Z białostocką redakcją Kuriera Porannego związany od 12 lat. Tematyka, od której zaczynał pisanie w gazecie to rozrywka i sport, w szczególności gry zespołowe, jak piłka nożna, siatkówka i koszykówka. Często można go spotkać na meczach Jagiellonii, której jest wielkim kibicem. Od 2019 roku dziennikarz i wydawca online obu tytułów, z czym związane jest poszerzenie tematów, którymi się zajmuje w swojej pracy. Główna maksyma, którą się kieruje to "audiatur et altera pars", bo rzeczywistość trzeba opisywać obiektywnie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.