Najlepsi w regionie zdobyli Podlaskie Marki 2018

Czytaj dalej
Fot. Marcin Nawrocki/Wrota Podlasia
Andrzej Matys

Najlepsi w regionie zdobyli Podlaskie Marki 2018

Andrzej Matys

Co jest najlepszym produktem, inwestycją, odkryciem, a kto najlepiej działa społecznie? Tego dowiedzieliśmy się podczas wtorkowej gali, która wieńczyła konkurs promocyjny „Podlaska Marka 2018”. Od 15 lat organizuje go samorząd województwa.

W tym roku do konkursu zgłoszono niemal 300 kandydatur, a do właściwej rywalizacji zakwalifikowało się 187. Spośród nich kapituła najpierw wybrała 21 finalistów (w 7 kategoriach), a potem wskazała najlepszych. Zwycięzcy każdej z kategorii otrzymali statuetki, 10 tys. zł i promocję na antenie TVP 1.

W kategorii Produkt Użytkowy zwyciężył twórca Rowerów bez ograniczeń - MAD Adam Zdanowicz. - Legenda głosi, że za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta. Tak było i w moim przypadku, a tą kobietą była chociażby moja mama. Ale wpływ miał też ojciec - mówił odbierając statuetkę Adam Zdanowicz. - Jestem połączeniem tych dwóch osób.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Matys

Dziennikarz od ponad trzydziestu lat (niewiarygodne, a jednak). Prowadzę Strefę Biznesu, która dotyczy tematyki gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnego biznesu i przedsiębiorstw. Nie unikam też publicystyki na tematy społeczno-gospodarcze. Zawsze pamiętam, że głupota to wielki dar boży, więc nie należy go nadużywać.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.