Narysowali, co robić, by żyć długo i szczęśliwie

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Anna [email protected]

Narysowali, co robić, by żyć długo i szczęśliwie

Anna [email protected]

W Sępólnie chcą żyć zdrowo i bezpiecznie. Udowadniają, że to nie puste hasło, malując kolorowe rysunki na temat i wymyślając plakaty. Są i nagrody.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Sępólnie realizują cykl działań pod hasłem „Żyjemy zdrowo i bezpiecznie”.

Jednym z nich było przeprowadzenie konkursów tematycznych dla wszystkich uczniów szkoły. Jury w składzie: dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Izabela Fröhlke, dyrektorka Zespołu Szkół nr 1 w Sępólnie Katarzyna Kolasa, przedstawicielka rady rodziców Ewa Wierzchucka, nauczyciel biologii Damian Nagel oraz pedagog szkolny Renata Pożywio po długiej dyskusji i analizie prac konkursowych dokonało trudnego wyboru.

Nagrodzeni w konkursie plastycznym ,,Bezpieczne zabawy w szkole i w domu” - klasy I-III SP: Tatiana Karbowiak, Ewa Kubiś, Aleksandra Barabas.

Nagrodzeni w konkursie na plakat pt. ,,Stop papierosom” - klasy IV-VI SP: Karolina Taff, Rozalia Wierzchucka, Nadia Zabrocka i Adrian Staszewski.

Nagrodzeni w konkursie na prezentację multimedialną pt. ,,Nie narkotykom i dopalaczom” - klasy I - III gimnazjum: Agnieszka Jendrzyńska i Roksana Redman, Paulina Taff, Agata Zabrocka i Klaudia Kiełkowska, Julianna Siedlecka i Natalia Szykowna.

Także i my przyłączamy się do gratulacji dla zwycięzców. Uroczyste wręczenie nagród rzeczowych pozyskanych dzięki dofinansowaniu Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie odbędzie się już w tę sobotę podczas Majówki Rodzinnej „Jedynka na 6”. Impreza zacznie się o godz. 14. Nagrody wręczy dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej Izabela Fröhlke.

Taka profilaktyka ma sens. Rysując, myślimy, co dobre, co nam służy, a co przeciwnie - może być trucizną.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.