Nasz ranking. Oni będę walczyli o tytuł Menedżera roku 2020 Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw

Czytaj dalej
Fot. KP
Andrzej Matys

Nasz ranking. Oni będę walczyli o tytuł Menedżera roku 2020 Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw

Andrzej Matys

Konkurs o tytuł Menedżera Roku towarzyszy Złotej Setce już po raz dwunasty. W tym roku najwięcej głosów z podlaskich organizacji okołobiznesowych i redakcji otrzymała jedna kobieta i czterech mężczyzn. Są to: Monika Siecińska (Grupa Suempol), Edmund Borawski (SM Mlekpol), Robert Strzelecki (TenderHut), Leszek Gołąbiecki (Grupa Unibep) i Jarosław Antychowicz (Infinity Group).

Niestety, tym razem wśród kandydatów dominują mężczyźni. Za to przed rokiem doszło do przełomu, bowiem pierwszy raz w historii tej nagrody (i w ogóle Złotej Setki) panie zdominowały listę kandydatów. Miały jednak pecha, bowiem w głosowaniu szefowie największych podlaskich firm wybrali mężczyznę - Henryka Owsiejewa (właściciela i szefa rady nadzorczej firmy Malow. Kto wygra w tym roku dowiemy się wkrótce. Na razie wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy i niech wygra najlepsza/najlepszy!

Sylwetki osób, które mogą zostać Menedżerem Roku 2020 przedstawiamy (w porządku alfabetycznym) pod zdjęciami w naszej galerii.

Dodajmy, że Menadżer Roku to jedyna i indywidualna nagroda naszego rankingu. Wybiorą go - po raz pierwszy w dotychczasowych edycjach Złotej Setki - członkowie Kapituły Rankingu.

Czytaj również:
[polecane]21064803[/polecane]

Jaki powinien być dobry menadżer? Teoretycznie, odpowiedź na to pytanie jest prosta. To ktoś, kto przestrzega zasad, jakie tworzy sam lub razem z otoczeniem. Motywuje innych i zachowuje samodyscyplinę, a wszyscy czują, że to, co robi, robi z pasją i oddaniem. Kto otrzyma ten prestiżowy tytuł dowiemy się 15 grudnia, podczas gali Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw "Kuriera Porannego".

Czytaj również:
[polecane]21056433[/polecane]

Złota Setka to nie tylko najlepszy menadżer, ale przede wszystkim ranking liderów podlaskiej gospodarki. W tym przypadku nagrody otrzymają:

Nasz ranking. Oni będę walczyli o tytuł Menedżera roku 2020 Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw
Andrzej Matys

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.