Nasz Zapał - prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Nasz Zapał - prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu

Materiał informacyjny

Nasz Ośrodek znajduje się w w Gminie Miedziana Góra, na obrzeżach Kielc, wśród zadrzewionego terenu w górach świętokrzyskich. Zapewniamy terapię przygotowaną przez specjalistów i dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Bliskość natury dodają temu miejscu szczególnej atmosfery i uroku.

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość oraz rodzinną atmosferę. Zależy nam, by terapia przyniosła zamierzony efekt i żebyś podczas całego pobytu czuł się dobrze, komfortowo oraz bezpiecznie. Dzięki odpowiedniemu klimatowi, jaki stworzymy Ci podczas pobytu masz szansę zmienić swoje życie. Przebywające tutaj osoby nie figurują na żadnej liście publicznych instytucji rejestrującej osoby uzależnione. Aby do nas trafić nie potrzebujesz skierowania. Pomagamy w uzyskaniu zwolnienia lekarskiego na czas pobytu."

Realizujemy autorski program terapeutyczny, wypracowany na podstawie wieloletnich, indywidualnych doświadczeń naszych terapeutów w pracy z uzależnionym pacjentem. Na podstawie wstępnej diagnozy, wspólnie z pacjentem ustalamy szczegółowy plan dobrowolnego pobytu w Naszym Ośrodku. Terapia prowadzona jest w komfortowo wyposażonym domu w pięknej okolicy. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do ćwiczenia umiejętności funkcjonowania w trzeźwym życiu. Opieramy się także na sprawdzonych wzorcach innych autorytetów w dziedzinie leczenia uzależnień. Podczas procesu wychodzenia z nałogu wspieramy osoby uzależnione oraz ich rodziny zarówno podczas terapii jak i po jej ukończeniu. Stawiamy na maksymalną intensywność terapii leczenia uzależnień od alkoholu, skłaniając do kompleksowej pracy nad sobą. Uzupełnieniem naszej terapii są spotkania Anonimowych Alkoholików.

Zawsze jest możliwość powrotu ze złej drogi i podjęcia walki o samego Siebie.

Jesteśmy tu po to aby Cię wspierać.

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce w naszym Ośrodku.

tel: 48 795 009 679
[email protected]

Adres placówki:

Tumlin Podgród 13
26-085 Miedziana Góra
woj. świętokrzyskie

Tu podaj tekst alternatywny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.