Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Międzynarodowa usługa konsultingowa dla klientów biznesowych realizowana przez Grupę OCG

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu
Opr. Ula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Międzynarodowa usługa konsultingowa dla klientów biznesowych realizowana przez Grupę OCG

Opr. Ula Sobol

Optimum Consulting Group to dynamiczna i prężnie rozwijająca się grupa kapitałowa, której biuro mieści się w Rzeszowie. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji krajowych i zagranicznych. Usługa została zgłoszona do tegorocznej edycji konkursu Nasze Dobre Podkarpackie.

Przedsiębiorca oferuje pełen wachlarz usług dla biznesu z zakresu prawa, księgowości, sieciowania biznesu i rekrutacji. Działania firmy na rzecz rozwoju międzynarodowej przedsiębiorczości zostały uhonorowane przez Bank Światowy w 2015 r. prestiżowym dyplomem uznania.

Wszystko o konkursie: Nasze Dobre Podkarpackie 2019

Optimum Consulting Group to dynamiczna i prężnie rozwijająca się grupa kapitałowa, której biuro mieści się w Rzeszowie. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji krajowych i zagranicznych. Specjalizuje się w szczególności w obsłudze i lokowaniu inwestycji ukraińskich w Polsce oraz polskich na Ukrainie.

Zespół spółek do obsługi biznesu

W ramach Optimum Consulting Group z Rzeszowa działa międzynarodowy zespół ekspertów i specjalistów z dziedziny prawa, księgowości i rekrutacji:

To mocno wyspecjalizowane samodzielne spółki i spółdzielnie, zapewniające fachowe wsparcie w zakresie: prawa, rachunkowości, rekrutacji, marketingu i sieciowania biznesu. W efekcie przedsiębiorca otrzymuje w jednym miejscu pełny zakres usług dla wsparcia i rozwojowi biznesu.

Nagradzani przez międzynarodowe instytucje

Działania OCG zostały uhonorowane prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Ważne są także referencje i opinie klientów.

Pośród najważniejszych należy wymienić Polsko-Ukraińską Buławę Gospodarczą przyznaną za szczególny wkład w rozwój współpracy gospodarczej między Polską, a Ukrainą – PUIG w 2018 r. Istotne są Orły Rachunkowości z 2018 r i uzyskane drugie miejsce wśród biur rachunkowych w Rzeszowie. To wyróżnienie nadane w oparciu o opinie klientów.

Najważniejszym jest Dyplom Uznania za wkład w rozwój przedsiębiorczości sygnowany przez Bank Światowy w 2015 r.

Działalność społeczna Optimum Consulting Group

OCG jest zaangażowany w aktywne działania na rzecz środowisk lokalnych. Spółdzielnie socjalne (Revital i Estro) realizują programy społeczne z zakresu resocjalizacji, integracji społecznej i zawodowej dla osób odbywających karę pozbawienia wolności, a także pozostających bez pracy. Fundacja Iustus wspiera prawnie osoby poszkodowane, głównie lichwą i w zakresie upadłości konsumenckiej. Specjaliści wspierają także organizacje pozarządowe jako prelegenci w licznych szkoleniach i konferencjach.

Promują Podkarpacie

Grupa OCG uczestniczy w projektach o charakterze doradczym gospodarczym i naukowym. Od ponad 10 lat wspiera i promuje tereny inwestycyjne województwa podkarpackiego zachęcając do lokowania biznesu międzynarodowe firmy. OCG to doświadczeni i kreatywni specjaliści zapewniający szersze spojrzenie na biznes.

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Międzynarodowa usługa konsultingowa dla klientów biznesowych realizowana przez Grupę OCG
Opr. Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.