Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Znamy już wszystkich laureatów [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Znamy już wszystkich laureatów [ZDJĘCIA]

Urszula Sobol

Dzisiaj w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie zwycięzcy konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2019 odebrali nagrody i wyrożnienia.

16. edycję prestiżowego konkursu Nasze Dobre Podkarpackie, którego celem jest promocja najlepszych produktów i usług oferowanych przez firmy z Podkarpacia, zakończyliśmy uroczystą galą.

Do tegorocznej edycji konkursu NDP zgłoszone zostały smaczne produkty spożywcze: jogurt naturalny i jogurt naturalny ekologiczny z Jasienicy Rosielnej, chleb babci Ani z piekarni Elżbiety Nawłoki F.P.H.U. HELVA w Rzeszowie, pierogi ruskie bezglutenowe firmy Mateo z Dębicy, baleron z masarni OSIP z Wierzawic i szynkowa tradycyjna z Wadowic według receptury braci Dobrowolskich.

O Znak Jakości Nowin walczyły też innowacyjne usługi: międzynarodowa usługa konsultingowa dla klientów biznesowych realizowana przez Grupę OCG, usługi spedycyjne firmy Euro On, przewóz towarów na trasie Polska - Hiszpania, a także produkty: wiązary dachowe z drewna klejonego przestrzennie, łapacz deszczówki z dachu firmy Gamart, kocioł firmy Altereco - model ECO-QUENTIN. Wśród zgłoszonych usług jest także Hospicjum Perinatalne.

Do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2019 inwestycje i inicjatywy zgłosiły również samorządy lokalne. I tak Gmina Świlcza zgłosiła Środowiskową Świetlicę Socjoterapeutyczną w Świlczy, a gmina Wiązownica - Gminny Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Radawie.

NDP 2019. Przyznaliśmy prestiżowe tytuły

O tym, które firmy otrzymają tytuły NDP - Znak Jakości Nowin, zdecydowała w czwartek, 14 listopada kapituła konkursu NDP,
w skład której weszli m.in. Karolina Bogusz, dyrektor biura wojewody podkarpackiego, Waldemar Macheta, główny specjalista Biura Obsługi Inwestora, Waldemar Pijar, sekretarz powiatu rzeszowskiego, Katarzyna Stachowicz, kierownik Oddziału Współpracy Gospodarczej w Departamencie Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej w Urzędzie Marszałkowskim, Waldemar Szumny, główny specjalista w Kancelarii Zarządu Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciel marszałka województwa podkarpackiego, Mariusz Zerger, kierownik biura marketingu, promocji i reklamy oddziału TVP3 Rzeszów, a także przedstawiciele Nowin ze Stanisławem Sową, redaktorem naczelnym.

Wybór nie był łatwy. Nie ma bowiem w tej edycji konkursu słabych wyrobów czy choćby przeciętnych usług.

Znamy laureatów

Wczoraj w Hotelu Prezydenckkim w Rzeszowie rozdaliśmy nagrody i wyróżnienia.

Nagrody - tytuł Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin

Wyróżnieni

Nasze Dobre Podkarpackie 2019. Znamy już wszystkich laureatów [ZDJĘCIA]
Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.