Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Biuro Podróży PTTK Rzeszów zaprasza na Cykl wycieczek objazdowych po Polsce

Czytaj dalej
Fot. Materiały uczestnika konkursu
Urszula Sobol

Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Biuro Podróży PTTK Rzeszów zaprasza na Cykl wycieczek objazdowych po Polsce

Urszula Sobol

Biuro Podróży PTTK Rzeszów do konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021 zgłosiło Cykl wycieczek objazdowych po Polsce.

Biuro Podróży PTTK Rzeszów zaprasza na Cykl wycieczek objazdowych po Polsce. To zróżnicowana i kompleksowa oferta wyjazdów, skierowana do osób chcących komfortowo zwiedzić różne regiony Polski z doświadczonym i sprawdzonym organizatorem turystyki. Proponowane wycieczki realizujemy od wielu lat z pasją i zaangażowaniem. Podczas podróży z nami zapewniamy: zakwaterowanie w komfortowych hotelach (wszystkie pokoje z łazienkami), wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, przejazdy wygodnymi autokarami wysokiej klasy, opiekę profesjonalnego pilota, miejscowych przewodników, ubezpieczenie a przede wszystkim poznawanie pięknych miejsc, regionalnych smaków i ciekawych, miejscowych kultur.

Najpopularniejsze kierunki

Najpopularniejszymi kierunkami krajowymi wybieranymi przez naszych klientów PTTK Rzeszów w roku 2021 były: Warmia i Mazury, Podlasie, Wielkopolska, Wybrzeże Zachodnie, Trójmiasto, Karkonosze, Wrocław a także wiele innych. - Dokładamy wszelkich starań, aby wycieczki z nami były dla wszystkich uczestników bezpieczne i komfortowe, zwłaszcza w tym trudnym, związanym z pandemią czasie - zapewnia Joanna Świątek z Biura Podróży PTTK w Rzeszowie. - W naszej ofercie katalogowej, poza wycieczkami objazdowymi krajowymi, znajdziecie Państwo także wycieczki objazdowe zagraniczne z dojazdem autokarem lub samolotem, których celem jest aspekt poznawczy. Proponujemy różnorodne warianty wyjazdów do wielu krajów europejskich, np. trzydniowe wycieczki do krajów sąsiedzkich, dłuższe wyjazdy w kraje Bałkańskie czy Nadbałtyckie, a także dalsze wycieczki samolotowe na Maltę, do Maroko czy Armenii. Z pozostałymi kierunkami naszych wycieczek możecie się Państwo zapoznać w naszym katalogu na stronie www.pttkrzeszow.pl - w grudniu zaczną się pojawiać propozycje wyjazdów na kolejny rok.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Miłośnikom gór PTTK Rzeszów proponuje profesjonalne wyprawy w góry Polski, a także Ukrainy czy popularnych krajów Bałkańskich. - Wyjazdy w Bieszczady Wschodnie, Gorgany czy Czarnohorę to często wybierane kierunki, dlatego w tych programach proponujemy różnorodne warianty i możliwość wyboru dogodnych terminów o każdej porze roku - podkreśla Joanna Świątek.

I dodaje, że PTTK Rzeszów organizuje również wycieczki szkolne i opracowuje wyjazdy na indywidualne zamówienie np. zakładowe.
- Zajmujemy się także organizacją usług przewodnickich na terenie całego województwa podkarpackiego. Pragniemy umożliwić naszym klientom czerpanie radości z odkrywania uroków świata poprzez poznawanie nowych miejsc, ludzi oraz innych kultur. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Matejki 2. Służymy fachową obsługą i pomocą w zakresie doboru odpowiedniej oferty. Wszelkich informacji udzielimy także telefonicznie lub mailowo. Zachęcamy do obserwowania nas na Facebooku: www.facebook.com/pttkrzeszow oraz Instagramie.

Warto wiedzieć!

PTTK Rzeszów

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze powstało w 1950 roku z połączenia dwóch organizacji tj. Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego i Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego. Pierwsze Koło PTT powstało w Rzeszowie w 1932 roku z inicjatywy Władysława Wróbla. W 1948 rozpoczęło się działanie dzisiejszego Rzeszowskiego Oddziału PTTK. Samo Biuro Podróży, które znamy w obecnej formie funkcjonuje od 2002 roku, choć wcześniej działało pod szyldem BORT.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.