Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Nie mogli wsiąść do pociągu. Bo nie było miejsc na rowery

Czytaj dalej
Fot. Archiwum Mariusza Tomaszewskiego
Julita Januszkiewicz

Nie mogli wsiąść do pociągu. Bo nie było miejsc na rowery

Julita Januszkiewicz

Taka nieprzyjemna sytuacja spotkała Mariusza Tomaszewskiego i jego kolegę. W Augustowie Port konduktor nie pozwolił im wejść do pociągu. Teraz kolej przeprasza.

Jestem zażenowany tą sytuacją. Kolej reklamuje się jako przyjazna rowerzystom. W rzeczywistości trzeba liczyć na siebie - mówi rozczarowany Mariusz Tomaszewski, nauczyciel z Białegostoku, rowerzysta.

W dalszej części artykułu dowiesz się m.in.:

  • Jak zareagował konduktor na prośby naszych bohaterów
  • Jak się tłumaczą Przewozy Regionalne
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Julita Januszkiewicz

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Marcin C

Witam serdecznie. Tak się składa, że jest mi znana nieco szerzej sytuacja na opisywanym przez Państwa szlaku do Suwałk. Powodem spadającej jakości usług na tej 130-km trasie jest brak bardziej pojemnego taboru w postaci szynobusów SA133. Od wielu miesięcy coraz częściej spotyka się tu krótki, mało "pojemny" autobus szynowy SA108, który po prostu nie nadaje się na tak długą i ciekawą turystycznie trasę. Muszę się przyznać, iż 15.08.2018r. wracałem również z rowerem tym krótkim pojazdem, z tym, że wówczas Pani Kierownik nie robiła problemów. Turyści dosłownie upychali rowery, kładąc je jeden na drugim na podłodze. Myślę, że rowerów było ok.15 sztuk. Nie licząc już oczywiście pasażerów, którzy jechali jak sardynki w konserwie.
Pozostaje prośba do PKP Polregio o zaprzestanie takch praktyk i sprowadzenie wreszcie szynobusów z napraw poawaryjnych, bo takie przykre sytuacje zdarzały się całe lato na tej trasie, zwłaszcza w ciepłe, weekendowe dni.

plus.poranny.pl

świąteczna obniżka o 50%

Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej na pół roku!

100,00 200,00

Wyjątkowa świąteczna okazja! Tylko do 27 grudnia prenumerata cyfrowa na pół roku kosztuje aż o połowę mniej. Skorzystaj i ciesz się pełnym dostępem!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.