Daniel Klusek

Nie wolno parkować, a na ul. Partyzantów kierowcy i tak zastawiają przystanki

W miejscu, gdzie tymczasowo na ul. Partyzantów zatrzymują się autobusy, bardzo często parkują samochody osobowe, których kierowcy łamią w ten sposób Fot. Czytelnik W miejscu, gdzie tymczasowo na ul. Partyzantów zatrzymują się autobusy, bardzo często parkują samochody osobowe, których kierowcy łamią w ten sposób przepisy.
Daniel Klusek

Czasowy przystanek miejskich autobusów wyznaczony na ul. Partyzantów jest notorycznie zastawiany przez kierowców samochodów osobowych - twierdzi nasz czytelnik. Strażnicy zapowiadają, że są tam regularnie i karzą kierowców mandatami.

Z naszą redakcja skontaktował się kierowca autobusu miejskiego, który prosi o anonimowość. Twierdzi, że właściciele aut bardzo utrudniają im pracę.

- Wyznaczony przystanek na ul. Partyzantów jest notorycznie zastawiany przez różne auta, ponieważ tam się nie płaci za postój. Kierowcy nie widzą chyba przystanku - pisze czytelnik. - Społeczeństwo utrudnia nam, kierowcom MZK, pracę. Nawet jazda pod prąd ul. Szarych Szeregów i Partyzantów nikogo nie przeraża.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Klusek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.