Niedługo zabiorą duże rzeczy

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyżanowski
Aleksander [email protected]

Niedługo zabiorą duże rzeczy

Aleksander [email protected]

Mieszkańcy gminy Kamień mogą już zacząć przegląd piwnice i strychy, bo niebawem odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Mieszkańcy, którzy mają do wydania niepotrzebne rzeczy, muszą to wcześniej zgłosić telefonicznie. 17 marca wywiezione zostaną przedmioty z Kamienia, Płocicza, Dąbrowy, Witkowa, Niw i Nowej Wsi. Wywóz odpadów trzeba zgłosić do 16 marca.

Tydzień później 24 marca (zgłoszenia do 23 marca) wywózką objęte zostaną Dąbrówka, Duża Cerkwica, Jerzmionki, Mała Cerkwica, Obkas, Orzełek, Radzim i Zamarte.

Zgłoszenia przyjmowane są w ZGKiM w Kamieniu pod numerem telefonu: 52 388 70 65 (wewnętrzny 27).

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kamieniu prosi o wystawienie odpadów wielkogabarytowych do godziny 7 w dniu wystawki, gdyż sprzęty wystawione później nie zostaną odebrane.

Zbierane będą m.in. zużyty sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt elektroniczny, meble.Nie będą przyjmowane natomiast: części budowlane i sanitarne, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety, kosiarki spalinowe, odpady remontowe i ogrodowe czy też opony

Jednak, co ważne, cały ten sprzęt można za darmo odstawić do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kamieniu w każdą nieświąteczną środę od 10 do 18 oraz pierwszą nieświąteczną sobotę miesiąca od 7 do 15.

Aleksander [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.