NOWALIJKA – z miłości do jedzenia

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Nowalijka Urszula Zarzecka Eliza Więckowska s.c.

NOWALIJKA – z miłości do jedzenia

Materiał informacyjny Nowalijka Urszula Zarzecka Eliza Więckowska s.c.

Nowalijka to młode warzywa, pojawiające się wraz z nadejściem wiosny, które kuszą świeżym smakiem i pięknym kolorem, a dodatkowo dostarczają cennych witamin i minerałów. Właśnie taka jest nasza NOWALIJKA.

Kim jesteśmy?

NOWALIJKA Catering Dietetyczny powstał z miłości do jedzenia i pasji do gotowania. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej wychodzimy Państwu naprzeciw i oferujemy zdrowe, zbilansowane pod względem wartości odżywczych posiłki, które są jednocześnie smaczne. Wypieki i desery bez dodatku cukru, tradycyjne potrawy o obniżonej wartości energetycznej, dania z różnych egzotycznych zakątków świata w odchudzonej wersji – tego wszystkiego możecie Państwo spróbować w naszym cateringu.

Co oferujemy?

U nas każdy znajdzie coś dla siebie ! W naszej stałej ofercie znajduje się obecnie 13 diet w różnych kalorycznościach (od 1000 do 4000 kcal w zależności od rodzaju diety). Oferujemy zarówno diety 3 posiłkowe (dieta tłuszczowa), jak i takie z większą ilością posiłków -np. dieta STANDARD ( 5 posiłków) lub dieta OPTIMUM (4 posiłki). Prowadzimy także diety eliminacyjne m. in. dietę bezmleczną i bezglutenową. Dla osób, które chcą ograniczyć spożycie mięsa mamy dietę VEGE (całkowicie wegetariańska), VEGE+FISH (wegetariańska z rybami) lub dietę DASH, która dodatkowo ma właściwości wspomagające nasz układ krwionośny.

Chcesz skorzystać z cateringu, ale nie wiesz na co się zdecydować? Oczywiście służymy pomocą – doradzimy jaką wybrać kaloryczność oraz jaki rodzaj diety będzie najlepszy. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie.

Więcej informacji: https://nowalijkacatering.pl/

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim decydując się na nas mają Państwo pewność osiągniecia swojego celu. Całodzienne menu jest przeliczane przez dietetyka pod względem wartości energetycznej oraz zawartości białek, tłuszczów i węglowodanów, a pakowanie posiłków odbywa się w oparciu o wyliczoną przez dietetyka gramaturę produktów – tu nie ma miejsca na oszustwa!

Nie mamy też w zwyczaju cyklicznego powtarzania menu – staramy się, aby posiłki powtarzały się jak najrzadziej się da i zmieniamy sezonowo menu wkomponowując w nie warzywa i owoce z każdej z pór roku. U nas z pewnością nie ma nudy!

Dodatkowo w naszym cateringu do dyspozycji klientów mamy dostępnych dwóch dietetyków. W razie wątpliwości, pytań, a także w przypadku chęci wykonania analizy składu ciała czy monitorowania efektów diety śmiało można do nas pisać i dzwonić. Pomożemy jak umiemy najlepiej!

Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług i samodzielnego przekonania się o naszej jakości. Serdecznie zapraszamy do NOWAILJKA Catering Dietetyczny!

Kontakt:

Materiał informacyjny Nowalijka Urszula Zarzecka Eliza Więckowska s.c.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.