Aleksander Radomski

Nowe skrzyżowanie do końca roku. Utrudnienia w ruchu od środy

Koszt tej inwestycji to około 2,8 mln zł, z czego 1,5 to rządowe dofinansowanie, które udało się pozyskać miastu. To kolejna tak kosztowna drogowa inwestycja Fot. Krzysztof Piotrkowski Koszt tej inwestycji to około 2,8 mln zł, z czego 1,5 to rządowe dofinansowanie, które udało się pozyskać miastu. To kolejna tak kosztowna drogowa inwestycja na osiedlu Hubalczyków.
Aleksander Radomski

Od jutra Zarząd Infrastruktury Miejskiej zamyka fragment ulicy Łady-Cybulskiego. Prace nad przebudową skrzyżowania z ul. Bohaterów Westerplatte powinny potrwać około 2-3 tygodnie. Mogą się jednak przedłużyć, jeśli nie dopisze pogoda.

Zmiana organizacji ruchu na os. Hubalczyków. Od środy remontowany fragment ul. Łady-Cybulskiego będzie nieprzejezdny na odcinku od ul. Bohaterów Westerplatte do ul. Posmykiewicza, włącznie ze skrzyżowaniem.

- Na ul. Łady-Cybulskiego wykonaliśmy już wszystko to co, można było wykonać bez konieczności jej zamykania - przyznaje w rozmowie z "Głosem" Tomasz Orłowski, kierownik Działu Eksploatacji i Inwestycji Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksander Radomski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.