Nowy przystanek PKP w Białymstoku powstanie na Zielonych Wzgórzach

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Tomasz Mikulicz

Nowy przystanek PKP w Białymstoku powstanie na Zielonych Wzgórzach

Tomasz Mikulicz

Powstanie w okolicach przejścia pod torami łączącego ul. Starosielce i Hetmańską. Pojedziemy stamtąd do Ełku, Warszawy i Bielska Podlaskiego.

To bardzo dobra informacja. Na Zielonych Wzgórzach i okolicznych osiedlach mieszka mnóstwo ludzi. Zamiast jechać do centrum i wsiadać na głównej stacji tu będą mieli bliżej - mówi Paweł Dubrawa, wiceprezes stowarzyszenia Kolejowe Podlasie.

Z przystanku Zielone Wzgórza pojedziemy w kierunku Warszawy, Ełku i Bielska Podlaskiego. Czy to oznacza, że pociągi jadące w tych kierunkach nie będą zatrzymywały się na głównej białostockiej stacji? M.in. o tym przeczytasz w dalszej części artykułu, wykupując dostęp do naszego serwisu PLUS.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.