Marzena Sutryk

NSZZ Solidarność zrzeszająca nauczycieli protestuje

- Nie zgadzamy się ze zmianami w ustawie - mówią Anna Talecka (od prawej) i Marzena Rytszel Fot. RADEK KOLEŚNIK - Nie zgadzamy się ze zmianami w ustawie - mówią Anna Talecka (od prawej) i Marzena Rytszel
Marzena Sutryk

Rada Krajowa Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność krytykuje zmiany proponowane przez rządzących w ustawie oświatowej.

W środę w Koszalinie przedstawicielki nauczycieli - związkowców zrzeszonych w NSZZ Solidarność zaapelowały do parlamentarzystów, a szczególnie do senatorów (dziś Senat ma się zająć rzeczoną ustawą dotyczącą finansowania zadań oświatowych), by jeszcze raz przeanalizowali zmiany zaproponowane przez rządzących i uwzględnili stanowisko związków.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.