Od kurczaka do kozaka, czyli historia drogi na szczyt Natalii Maliszewskiej

Czytaj dalej
Adam Muśko

Od kurczaka do kozaka, czyli historia drogi na szczyt Natalii Maliszewskiej

Adam Muśko

Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok dziś zaczyna starty w mistrzostwach świata w Sofii. Po raz pierwszy na takiej imprezie startuje jako faworytka. Patrząc na to, jak przez ostatnie kilkanaście miesięcy zdominowała dystans 500 metrów, można mieć pewność, że stanie na podium.

Pozbawiona miejsca w kadrze i bez stypendium sportowego - tak wyglądała sytuacja Natalii Maliszewskiej latem w 2015 roku. To było pokłosie wielomiesięcznego konfliktu z trenerką kadry narodowej - Anną Łukanową-Jakubowską.

- Wiedziałam, że trenując z tą trenerką wiele nie osiągnę. Nie ufałam jej metodom treningowym. Wyrzucenie z kadry i pozbawienie stypendium to było jak cios w plecy - wspomina dziś te nieprzyjemne momenty Natalia Maliszewska.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Adam Muśko

Od początku pracy w mediach lokalnych zajmowałem się tematyką sportową. Z Gazetą Współczesną i Kurierem Porannym jestem związany od 2016 roku. Natomiast od 2021 roku w obu tych tytułach pracuję jako dziennikarz online. Moim zadaniem jest jak najszybsze dostarczenie czytelnikom rzetelnych, zweryfikowanych informacji o regionie.   

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.