Odcinek 1 - Bartodzieje i okolice

Czytaj dalej
.

Odcinek 1 - Bartodzieje i okolice

.

W pierwszym odcinku serii Podniebna Bydgoszcz przedstawiamy Bartodzieje i okolice.

Unibike- 26 lat doświadczeń! Zadowolenie naszych klientów!

Uczestnictwo w programie "Podniebna Bydgoszcz" dla nas to chęć promowania naszego produktu i oraz regionu z którego się wywodzimy i prężnie działamy.

Firma Unibike powstała w 1990 roku. Od samego początku działalności naszym głównym celem było stworzenie marki rowerów, których jakość docenią ich użytkownicy. Przez lata pracowaliśmy nad ulepszeniem specyfikacji i designu naszych rowerów. Dziś możemy stwierdzić, że nasz wysiłek i zaangażowanie okazał się sukcesem. Marka Unibike jest jedną z najbardziej rozpoznawanych na rynku. Stworzyliśmy szeroką gamę rowerów różnego przeznaczenia. Oferujemy rowery dziecięce,górskie, crossowe, trekingowe oraz miejskie. Każdy znajdzie odpowiedni rower dla siebie, który spełni jego wszystkie oczekiwania a przede wszystkim da mu radość z niezawodnego użytkowania. Nam zaś dumę z naszych produktów.

Odcinek 1 - Bartodzieje i okolice

Centrum Medyczne Bieńkowski

– powstało z myślą o pacjentach, dla których zdrowie i piękny wygląd jest ważny. To nowoczesna i komfortowa Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Regeneracyjnej działająca od 25 lat, zapewniająca szeroki wachlarz zabiegów odmładzających i modelowania sylwetki, rekonstrukcyjnych i regeneracyjnych. Na szczególną uwagę zasługują innowacyjne zabiegi regeneracji stawów z wykorzystaniem komórek macierzystych pobranych z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta w systemie Q-graft. Metody przeprowadzania zabiegów są wynikiem wieloletnich doświadczeń i praktyki lekarskiej, co zapewnia gwarancję doskonałych efektów, zadowolenie i uznanie pacjentów. Doświadczeni specjaliści dbają o bezpieczeństwo i komfort podczas pobytu w Centrum Medycznym Bieńkowski. Operacje plastyczne dają możliwość realizacji marzeń związanych z własnym wyglądem, co pozwala pacjentom nabrać większej pewności siebie i poczucia własnej wartości. A zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych odraczają lub eliminują założenie endoprotezy w ortopedii.

Misją Centrum Medycznego Bieńkowski jest świadczenie specjalistycznych usług medycznych z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej, medycyny regeneracyjnej w ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej - z zachowaniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa, w celu poprawy jakości życia pacjentów.

Obecnie do Państwa dyspozycji pozostaje najliczniejszy w Polsce zespół specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej, w prywatnym sektorze usług medycznych oraz zespół specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Centrum Medycznego Bieńkowski z siedzibą przy ulicy Lęborskiej 7, w Bydgoszczy gdzie dołożymy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i uzyskanie pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru.

Odcinek 1 - Bartodzieje i okolice
.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.