Odebrali nagrody za udział w konkursie fotograficznym

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Monika Smól

Odebrali nagrody za udział w konkursie fotograficznym

Monika Smól

Laureaci Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Zimowe uroki” odebrali nagrody za udział w nim z rąk starosty Zdzisława Gamańskiego.

W kategorii szkół podstawowych wygrała Kornelia Włodarczyk z SP Lisewo, drugie miejsce zajął Igor Grzeszczak, a trzecie - Julia Glaubert - oboje z SP nr 4 w Chełmnie.

Wyróżniono Alicję Płotkowiak z tej szkoły i Filipa Gardzisza z SP w Krusinie.

W kategorii gimnazjów zwyciężyła Jowita Kasprzyk z chełmińskiej „dwójki”, drugie miejsce zajęła Magdalena Fiuk z Gimnazjum w Lisewie, trzecie przyznano Magdzie Kubinie - z tej samej szkoły.

Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.