Małgorzata Oberlan

Ojciec Rydzyk sprzedaje maseczki i przyłbice

Ojciec Rydzyk sprzedaje maseczki i przyłbice
Małgorzata Oberlan

Niedawno o. Tadeusz Rydzyk publicznie apelował o ofiary, by ratować swoje "medialne dzieła". Teraz w swoim internetowym sklepie sprzedaje chodliwy towar: maseczki i przyłbice. Przetrwa trudny czas pandemii?

Maseczki są wielokrotnego użytku, metariałowe, granatowe, z gumkmi. Najzwyklejszy typ, który trzeba prać i prasować. Jedna w sklepie internetowym, który prowadzony jest formalnie przez Fundację Nasza Przyszłość, kosztuje 9,90 zł. "Rozmiar uniwersalny. Prać w temperaturze 60 stopni C" - czytamy w opisie produktu.

Ojciec Rydzyk sprzedaje maseczki i przyłbice


Kolejny chodliwy dziś towar, który skle ma w ofercie, to plastikowe przyłbice. Te kosztują 16,90 zł. "Zmniejsza ryzyko zakażenia drogą kropelkową" - zapewniani są potencjalni klienci. Dodajmy, że sklep przygotował też na czas pandemii coś dla ducha. W sobotę, 18 kwietnia, jaki hit dnia promowane było wydawnictwo pt. "Zachowaj nas, Panie. Modlitwy w czasie zarazy i epidemii".

Oczywiście, o odporność na wirusy można dbać jeszcze w inny sposób. Sklep swoich klientom oferuje naprawdę dziesiątki prozdrowotnych towarów.

W ofercie jego są na przykład:

W całej ofercie sklepu są zresztą tysiące towarów: od książek przez dewocjonalia po żywność.

Niedawno szerokim echem odbił się apel Ojca Tadeusza Rydzyka do sympatyków Radia Maryja i innych "dzieł medialnych" redemptorysty. Dyrektor rozgłośni roztoczył przed odbiorcami wizję upadku swoich mediów, jednocześnie prosząc o ofiarność. Termin apelu zbiegł się z oczekiwaniem seniorów na wypłaty 13. emerytur.

Oto fragment apelu o. Rydzyka:

"Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomoc. Pamiętajcie o niej zwłaszcza teraz, w tej trudnej sytuacji. Pamiętajcie teraz i każdego miesiąca. Bez tej pomocy grozi nam zamknięcie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Podobnie bez kupowania, najlepiej zaprenumerowania „Naszego Dziennika” też grozi jego zamknięcie. Czy możemy na to pozwolić przy morzu mediów liberalno-lewicowych i naszym niewielkim procencie mediów katolickich i polskich? Dlatego jeszcze raz prosimy o pomoc w tym trudnym czasie".

Małgorzata Oberlan

Komentarze

14
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Johan Wotpjtyczki

Bądź mądrym i zrób coś aby babcie mogły przesyłać swoje emerytury na Twoje konto a nie musiał byś wstawać do pracy za parę srebrników, napewno dasz radę,

Johan Wotpjtyczki

RYDZYK to facet któremu wszyscy zazdroszczą, a to proste bo gdy Was pytam czy wierzycie w Boga to nie skąd usmieszki, to co Rydzykowi zazdrościcie, sami chlejecie te złote jszczochy, wolicie iść do tyry za 600 Euro, to wy jesteście dziwolągami pokrzyzowanymi nie wiadomo z kim i z czym, a on jak chce to w samolot i jest na plaży a Australii, a ty? możesz popatrzeć ja woda wiruje w zlewie, świat należy do rozgarniętych a nie do tych co MYŚLĄ ŻE SA NAJ NAJ NAJ

Johan Wotpjtyczki

No nie Rydzykuj i kup maskę a będziesz zdrów, po co rydzykowac

AVE SILESIA

Pan Jezus wygoniłby go ze świątyni .Maseczki zapewne mu nierząd sprezentował .

nadzikmaly

Zwykły knur !!

theo1959

Zapomniale napisac ,ze dostaje sraczki gdy widze jego podobizne !

theo1959

Rydzykowi nie smierdzi zaden pieniadz ! Czy to pieniadze emerytow czy ze sprzedazy maseczek nie robi mu roznicy !! Zeby jeszcze te pieniadze przekazal chorym dzieciom to nic bym nie powiedzial !Niestety ten pazerny cwaniaczek za 1 zl Dalby sobie jadra na sucho golic !!

misiekle

Rydzyk, to powinien maseczki i inne zabezpieczenia rozdawać, a nie sprzedawać, ma tyle kasy, że go na to stać, tym bardziej, że jako "duchowny" powinien "siać" miłosierdzie i pomoc, a nie zarabiać jeszcze kasę na nieszczęściu ludzi.

tomussoo

Trzeba kupić, bo wtedy nam zostanie tylko tfn.

Maria L

ojciec Rydzyk jest w stanie zarobić na wszystkim, niestety.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.