Marek Nienartowicz

Opinie: Jak szwagier ze szwagrem [Minął Tydzień]

To oczywiście nie  Stonesi, to koncert Filharmonii Uśmiechu na Jordankach Fot. Jacek Smarz To oczywiście nie Stonesi, to koncert Filharmonii Uśmiechu na Jordankach
Marek Nienartowicz

Pisze te interpelacje poseł PiS Anna Sobecka i pisze. I są efekty.

A to jednak znalazła się pożyczka na dzieła ojca Tadeusza Rydzyka, a to dowództwo brygady Wojsk Obrony Terytorialnej będzie w Toruniu, a nie w Bydgoszczy. Ponoć i tak decydują działania kuluarowe, ale tak czy siak - test w kwestii WOT został zdany celująco.

Tym bardziej że poseł Sobecka wyszła zwycięsko ze starcia z samym Antonim Macierewiczem, byłym ministrem obrony narodowej. A ledwo co napisałem, że dostaje on kolejne ciosy od swego obozu politycznego. Do odwołania go z ministerialnego stołka, porażki w starciu o zakaz dostępu do tajemnic dla pewnego generała i sprawy milionowych wydatków z konta rządzonego przez niego resortu doszła teraz podjęta przez jego następcę zmiana decyzji w sprawie WOT. Bo to Antoni Macierewicz widział siedzibę dowództwa brygady w Bydgoszczy. O ten cios sam się jednak prosił. A tyle razy ostrzegałem, by nie zadzierać z Toruniem!

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Nienartowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.