Osiedle Marcinowe Wzgórze

Czytaj dalej
Dni deweloperów

Osiedle Marcinowe Wzgórze

Dni deweloperów

Znana rzeszowska firma budowlana Besta Przedsiębiorstwo Budowlane realizuje nową inwestycję przy ul. Marcina Filipa, w dzielnicy Wilkowyja Północ. Powstaje tam kameralne osiedle, złożone z sześciu niewysokich budynków o zróżnicowanej wielkości. Kompleks mieszkalny wyróżnia nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania.

W I etapie do użytkowania zostało oddanych 110 mieszkań w budynkach A, B, D, E. Budynki mają już nadane numery administracyjne ul. Marcina Filipa 68, 70, 76, 78.

Zakończenie II etapu, w ramach którego powstają budynki C1 i C2, przewidziane jest na III kw. 2018 roku. W tym etapie w sprzedaży znajdują się 44 mieszkania o zróżnicowanym metrażu.

Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum miasta. W sprzedaży łącznie 154 mieszkania o różnym metrażu, w tym jedno- i dwupoziomowe. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przy budynkach. W budynkach windy. W pobliżu pełna infrastruktura miejska. Do osiedla prowadzi nowo wyremontowana droga, ze ścieżką rowerową i oświetleniem.

Deweloper i główny wykonawca, BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o., to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym polskim i europejskim. Od 2009 r. spółka prowadzi również działalność deweloperską. Oddziały firmy znajdują się w Polsce, Niemczech, Holandii, Czechach i na Słowacji.

BESTA to rzetelne przedsiębiorstwo, fachowo i terminowo wykonujące powierzone zadania z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz zachowaniem wysokich norm jakościowych, uhonorowane licznymi nagrodami.

Deweloper i generalny wykonawca: BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Osiedle Marcinowie Wzgórze
Ul. Marcina Filipa 68/3
35-323 Rzeszów

[email protected]
marcinowewzgorze.pl

Tel. +48 17 860 97 20,
Tel. kom. +48 666 329 103

Dni deweloperów

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.