Urszula Sobol

oteria Nowin zbliża się ku końcowi. Wykup abonament i włącz się do gry o mieszkanie warte 310 000 zł!

oteria Nowin zbliża się ku końcowi. Wykup abonament i włącz się do gry o mieszkanie warte 310 000 zł! Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Wyjątkowa loteria Nowin dobiega końca. Chcesz zagrać o mieszkanie? Juź dzisiaj wykup abonament dostępu do treści w serwisie plus.nowiny24.pl i zostań natychmiast uczestnikiem loterii „Mieszkanie za czytanie”. Do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane w kompleksie SkyRes w Rzeszowie. Oprócz mieszkania, 7 listopada rozdamy też gotówkę.

Czytelnikom, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl przysługiwać będą Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz.

Uwaga! Za miesięczny abonament otrzymasz 4 karty abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, a przy abonamencie półrocznym, otrzymasz aż 24 karty abonamentowe. To na pewno zwiększy Twoje szanse w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl w okresie trwania loterii, wydrukuje i przygotuje organizator. Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Prenumerujesz - zyskujesz

Gazeta „Nowiny” zarówno w prenumeracie tradycyjnej i elektronicznej jest tańsza niż w zwykłej sprzedaży, a cena gwarantowana na cały zapłacony okres, niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku.

I tak np. miesięczny koszt prenumeraty pocztowej dla Czytelnika indywidualnego w 2019 roku to 39 zł, a abonament dostępu do treści elektronicznych tylko 29 zł.

Włącz się do gry już dzisiaj!

To wyjątkowa loteria, w której do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone, położone w kompleksie SkyRes. Główne losowanie zbliża się wielkimi krokami. Włacz się do gry już dzisiaj.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.