Otwarte zostało Centrum Nauki i Techniki EC1. Dyrekcja czeka na uwagi od zwiedzających

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Gałasiński
Alicja Zboińska

Otwarte zostało Centrum Nauki i Techniki EC1. Dyrekcja czeka na uwagi od zwiedzających

Alicja Zboińska

Wczoraj otwarte zostało Centrum Nauki i Techniki EC1. Przyszło bardzo wielu łodzian. Dyrekcja EC1 czeka na uwagi od zwiedzających, żeby wprowadzać ewentualne zmiany

W Łodzi można od wczoraj przekonać się, skąd bierze się prąd. Ponownie została otwarta zabytkowa elektrownia w środku miasta, a konkretnie Centrum Nauki i Techniki EC1. Organizatorzy mieli nadzieję, że centrum odwiedzi ok. tysiąca osób, tymczasem już po godz. 9 sprzedanych zostało tysiąc biletów.

Do centrum wybrali się m.in. Joanna Niedźwiecka i Marek Wieruszewski. Dla łodzian była to druga wizyta w tym miejscu, pierwszy raz odwiedzili je w czasie dni otwartych.

W niedzielę zotało otwarte Centrum Nauki i Techniki w Łodzi. Jak się spodobało odwiedzającym? Czy obyło się bez niedociągnięć? O tym przeczytasz w zamkniętej części artykułu 

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alicja Zboińska

Jestem dziennikarką Dziennika Łódzkiego, zajmuję się głównie sprawami konsumenckimi, pomocą naszym czytelnikom w rozwiązywaniu codziennych problemów. Piszę artykuły o tematyce społecznej, gospodarczej, na przykład o trendach na rynku pracy, działalności przedsiębiorstw. Zajmuję się również szeroko pojętym handlem, zmianami w działalności galerii handlowych, nie tylko w dobie pandemii.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.