PALISANDER

Czytaj dalej
.

PALISANDER

.

Palisander jest największym dostawcą systemów szalunkowych z polskim kapitałem. Kompleksową obsługę inwestycji budowlanych realizuje poprzez sieć oddziałów w kraju.

W portfolio firmy znajduje się kilka tysięcy realizacji, zarówno kubaturowych, przemysłowych i inżynieryjnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Palisander zatrudnia kilkuset pracowników. Filarem firmy jest zespół inżynierów. To oni wykonują projekty szalunkowe, tworzą innowacje produktowe, przeprowadzają badania i dostosowują projekty do indywidualnych wymagań Klientów. Odpowiadają za bezpieczeństwo i niezawodność konstrukcji szalunkowych.

WIĘCEJ O FIRMIE


Na osiągniecie dzisiejszej pozycji wpłynęło głównie zaangażowanie i właściwy dobór fachowej kadry na wszystkich poziomach funkcjonowania. Dziś Palisander poszukuje zarówno inżynierów jak i osób do pracy w magazynie na stanowiskach pomocnik magazyniera i konserwator szalunków. Oferuje umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szkolenia oraz świadczenia medyczne.

OFERTY PRACY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 11-12 października
Białystok, Budynek NOT
Piątek 11.10, 10:00 - 18:00
Sobota 12.10, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.