Jakub Keller

Pasję przekuł w fach. Beczki Macieja z Kosowa są sławne

Maciej Karpiński, Krzysztof Hołowczyc i meble, które stworzył dla rajdowca młody mieszkaniec Kosowa. Fot. zdjęcie zamieszczone na Facebooku "Z innej beczki" Maciej Karpiński, Krzysztof Hołowczyc i meble, które stworzył dla rajdowca młody mieszkaniec Kosowa.
Jakub Keller

Meble Macieja Karpińskiego z Kosowa (gmina Świecie) spodobały się m.in. Krzysztofowi Hołowczycowi.

Maciej Karpiński z Kosowa (gmina Świecie) ponad rok temu zaczął tworzyć meble ze starych, bezużytecznych beczek po oleju: fotele, stoliki, kanapy. Na początku robił je dla siebie i swoich bliskich. Z biegiem czasu jego wyrobami zaczęło interesować się coraz szersze grono ludzi.

Meble Macieja Karpińskiego zapragnął mieć w swoim biurze m.in. Krzysztof Hołowczyc, kierowca rajdowy i prezenter telewizyjny, któremu mieszkaniec gminy Świecie podarował dwa siedzenia i stolik. Jak doszło do kontaktu? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.