Marta Gawina

Paweł Kukiz przeprasza za narodowców na Facebooku. Za późno?

Przyjazd Pawła Kukiza do Białegostoku w 2015 roku wywołał wielki entuzjazm. Na spotkanie z muzykiem przyszły tłumy. W czasie wyborów parlamentarnych Fot. Andrzej Zgiet / archiwum Przyjazd Pawła Kukiza do Białegostoku w 2015 roku wywołał wielki entuzjazm. Na spotkanie z muzykiem przyszły tłumy. W czasie wyborów parlamentarnych już takiego sukcesu nie było.
Marta Gawina

Lepiej późno niż wcale - komentują dawni zwolennicy Pawła Kukiza. Rozstali się z nim właśnie przez narodowców na listach wyborczych. Także w Podlaskiem.

- Szczerze przepraszam za wprowadzenie „narodowców” do Sejmu. Na swoje usprawiedliwienie - przed wyborami wiele środowisk domagało się sojuszu wszystkich sił antysystemowych - JOWowców, Wolnościowców, Narodowców. Niestety, „narodowcy” w obecnym kształcie okazują się być niebezpieczniejszymi dla Polski niż System. Na szczęście (w nieszczęściu) nie ma ich już dzisiaj w K’15. Mimo to jeszcze raz przepraszam - pisze na Facebooku Paweł Kukiz.

 

W dalszej części artykułu dowiesz się m. in.:

 

 • co na to Adam Andruszkiewicz

 • co dalej z Kukiz’15 w naszym regionie

 • jak komentuje to stanowisko PO 

 

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.