Perła w internecie. Warto tam zajrzeć

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Czesław Wachnik

Perła w internecie. Warto tam zajrzeć

Czesław Wachnik

Od kilku dni gmina Łagów ma nową stronę internetową. Jest ona przydatna zarówno dla mieszkańców, jak też dla turystów. Jej koszt to 13 tys. zł.

Po gminie Świebodzin i starostwie Łagów - Lubuska Perła - jako trzeci w powiecie zafundował sobie nową stronę internetową. - Już wprawdzie można z niej korzystać, ale nadal będzie ona uzupełniana. Chociażby głównie o informacje przydatne dla turystów, którzy będą chcieli odwiedzić Łagów - poinformował nas wójt Czesław Kalbarczyk.

Strona ma dwie zakładki, pierwsza ma służyć mieszkańcom, a druga turystom. W tej pierwszej mamy podstrony m.in. aktualności, urząd gminy, opieka zdrowotna, system gospodarowania odpadami, system ostrzegania, parafie oraz bardzo przydatną mapę gminy. Tu zainteresowany dowie się praktycznie o wszystkim, co się dzieje lub dziać będzie w gminie. Jest więc kalendarz imprez, są wymienieni z nazwiska i stanowisk urzędnicy, ich telefony, mamy namiary na służbę zdrowia i parafie. Są też ciekawe zdjęcia, a nawet filmy, promujące walory gminy.

Interesująca jest zakładka przeznaczona dla turystów. Mamy informacje o bazie turystycznej i noclegowej, ze zdjęciami i telefonami hoteli i pensjonatów. I właśnie ta część nie jest jeszcze gotowa i będzie rozbudowana. Adres strony: www.lagow.pl

Czesław Wachnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.