Pewne zwycięstwo Muszkieterów w ostatnim meczu 2015 roku

Czytaj dalej
Andrzej Flügel

Pewnym zwycięstwem nad jedną ze słabszych drugoligowych ekip zakończyli Muszkieterowie występy w 2015 roku.

Roben Gimbasket Wrocław - Muszkieterowie Nowa Sól 42:62 (15:11, 11:15, 8:13, 8:23)
Muszkieterowie: Der 14 (3), Trubacz i Zywert po 10, Chorągwicki 7, Majchrzak 4 oraz: Traczyk 7, Krawczyk 5 (1), Pogoda 5, Nowak i Polewiak po 0

Zaczęło się jednak dość słabo

Nowosolanie jeszcze niezbyt dobrze weszli w to spotkanie, co wykorzystali gospodarze. Oni zdobyli pierwsze punkty, także oni prowadzili z małymi przerwami przez pierwszą połowę. Trzeba jednak przyznać, że przewaga gospodarzy nie była zbyt wielka, a najwyżej Roben Gimbasket prowadził różnicą sześciu punktów. Muszkieterowie obudzili się po przerwie. Jeszcze przez chwilę trzeciej kwarty mecz był bardzo wyrównany tyle, że już prowadzili nowosolanie, którzy po rzucie Kamila Zywerta wygrywali 28:26. Nie oddali go już do końca. Gospodarze mieli jeszcze nadzieje, bo przed czwartą kwartą przegrywali zaledwie różnicą pięciu punktów 34:39. Muszkieterowie jednak w ostatniej kwarcie włączyli wyższy bieg i wrocławianie byli już bezradni. Goście oddalali się niczym ekspres, bez problemu budowali wysoką przewagę spokojnie zwyciężają

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.