.

PLUM

.

Plum istnieje już od 30 lat. Zajmuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanej elektroniki przemysłowej dla branży gazownictwo, ogrzewnictwo i wentylacja. Posiada rozbudowany Dział Badawczo – Rozwojowy, a także własne laboratoria pomiarowe i badawcze. Dzięki stałemu kontaktowi ze światem nauki, firma tworzy rozwiązania ustanawiając nowe standardy jakości urządzeń i osiąga znaczną przewagę konkurencyjną w budowaniu własnego potencjału.

Plum jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Dzięki temu osoby rozpoczynające w nim karierę, z łatwością się aklimatyzują. Ze względu na nieustanny rozwój, poszukuje osób na stanowiska: programista, inżynier serwisu, planista produkcji, elektronik i pracownik działu produkcji, monter urządzeń elektronicznych. Od przyszłych pracowników Plum nie wymaga doświadczenia, ponieważ zapewnimy przeszkolenie.

WIĘCEJ O FIRMIE


Zależy nam na tym, żeby osoby które znajdą w tu zatrudnienie, były zadowolone z miejsca pracy i pracodawcy. Dlatego oferuje im szereg udogodnień, takich jak bezpłatny transport Plum Busem, karty Multisportu i pakiety opieki medycznej. Ponadto, przyznaje bony podarunkowe i organizuje imprezy firmowe a także Plumowe lunche dla pracowników i szereg dodatkowych benefitów.
Dokładne informacje o prowadzonej rekrutacji, można znaleźć na stronie internetowej firmy www.plum.pl, w zakładce kariera.

OFERTY PRACY


PRZECZYTAJ WYWIAD


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.