Pluszowe misie, bombonierki i róże mają serduszka i mówią „kocham Cię”

Czytaj dalej
Irena Boguszewska

Pluszowe misie, bombonierki i róże mają serduszka i mówią „kocham Cię”

Irena Boguszewska

Czy ktoś uznaje walentynki, czy też nie, powinien ukochanej osobie coś podarować. Czasu na zakupy jeszcze trochę mamy, bo święto jest we wtorek. Co proponują sklepy?

Upominki na walentynki dostaniemy teraz prawie w każdym sklepie. Propozycji jest naprawdę dużo.

Serce na dłoni

W sklepach jest mnóstwo poduszek na tę okazję w kształcie serc, serc na nóżkach, są misie i inne pluszaki z serduszkami. W Tesco ceny pluszowych czerwonych serc zaczynają się od 5,99 zł, a maskotek z sercem od 9,99 zł.

Panie kochają kwiaty

Wiele sklepów wychodzi z słusznego założenia, że kobiety kochają kwiaty. Dlatego proponują nam najróżniejsze bukiety.

W Lidlu w ten weekend kupimy piękne i tanie kwiaty w doniczkach (więc możemy je nabyć dzień czy dwa wcześniej), np. róże za 9,99 zł, prymulkę za 3,99 zł, czy azalię na pniu za 14,99 zł. Hiacynt w doniczce kosztuje 2,99 zł, a walentynkowy - z kilkoma kwiatami sercami - 13,99 zł.

Netto proponuje dziesięć żonkili lub żonkile w doniczce za 2,99 zł i siedem tulipanów za 8,99 zł, a Tesco - wiązankę z dziewięciu róż za 8,99 zł, z piętnastu tulipanów za 16,99 zł, lucky bamboo w szkle z różą za 16,99 zł, storczyka w doniczce za 24,99 zł, hiacynta za 2,99 zł lub kalanchoe w ceramicznej osłonce w kształcie serca i napisem LOVE za 9,99 zł.

Kosztowne drobiazgi

Specjalne oferty mają teraz sklepy z biżuterią Kruk, Apart i Yes. Są kolczyki, bransoletki, pierścionki i różne zawieszki z napisem „I love You”, serduszkami ze srebra i złota, ozdabiane cyrkoniami oraz innymi kamyczkami. A im kamyk jest bardziej szlachetny, tym cena drobiazgu jest wyższa.

Jednak wcale nie musimy wydać bardzo dużo pieniędzy, aby uszczęśliwić kochaną osobę.

Coś dla łasuchów

Dobrym pomysłem są słodycze, które bardzo chętnie pałaszują zarówno panie, jak i panowie.

W tej chwili w wielu sklepach pojawiły się dobrze nam znane bombonierki w nowych walentynkowych opakowaniach. Są na nich czerwone serca i napisy „Kocham Cię”. Np. w Lidlu jest Nutella w słoiczku z serduszkami po 14,99 zł za 600 g. Tu też wszystkie czekolady Fin Carre są tańsze do 31 proc., więc np. tabliczkę która kosztuje 2,19 zł teraz dostaniemy za 1,49 zł. Dobra oferta to bombonierka serce Cherrissimo za 3,49 zł i czekolada Wawela Całusy po 5,99 zł za 300 g, czy Sushi Love w pudełku z sercem za 28,90 zł.

W Sano za 9,49 zł dostaniemy wedlowskie „praliny od serca”, a za 10,99 zł - torcik wedlowski ręcznie dekorowany.

Tesco oferuje gotowe torty walentynkowe w kształcie serca z czerwonymi ozdobami po 22,99 zł za sztukę, pierniczki kształcie serca i napisem „Kocham Cię” za 2,99 zł , czekoladowe ciastka serca po 7,49 zł za 230 g oraz 340 g truskawek w sercu za 8,99 zł.

Inne pomysły

W Tesco można nabyć dwie świeczki w kształcie serc za 12 zł, czy formę silikonową na 6 mufinek w kształcie serc za 11,49 zł, karnety i kartki walentynkowe po 1,19 zł i książki z 25-proc. rabatem. W Netto za dwa kieliszki do wina z sercem zapłacimy 12,99, lampę ledową z sercami i świecącą napisem „I love You” - 49,90 zł, bokserki z serduszkami - 8,99 zł i kapcie w serduszka - 16,99 zł.

Irena Boguszewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.